21.09.19  869
УАФ, МиЗбірна, Збірна Ю-17, тренер жіночих збірних, жіночий футбол, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов
Фото Павла Кубанова
У Києві на НТК ім. В. Баннікова відбувся другий спаринг між збірними WU-17 України та Латвії.

На відміну від першого товариського поєдинку між цими командами, в якому підопічні Сергія Сапронова розгромили суперника з рахунком 6:0, сьогодні гості чинили гідний опір. У підсумку — вольова перемога господарок у результативній грі - 3:2.

Вже на 4 хвилині матчу українки були у ролі наздоганяючих, та на щастя капітан команди Юлія Христюк своїм гарматним пострілом зрівнює рахунок - 1:1 вже в першій десятихвилинці. Після цих епізодів "жовто-сині" заволоділи ініціативою і все частіше почали створювати небезпечні моменти у воріт суперниць. Перевага втілилися у результат на 36 хвилині, коли Надія Іванченко блискучим ударом у дальню дев'ятку вивела команду вперед.

У другій половині зустрічі команди провели велику кількість замін і гра вирівнялася. Та вже на 65 хвилині українки збільшили відрив до двох голів. Як і у першому матчі Даяна Семків вдало замкнула дальню стійку. Останнє ж слово було за латвійками. Капітан команди завдала разючого удару під поперечку, тим самим встановивши підсумковий результат - 3:2 на користь господарів поля.

Наступним етапом для команди Сергія Сапронова стане участь у кваліфікаційному раундуі Чемпіонату Європи-2020 (WU-17). Із 20-го по 26 жовтня за путівку до наступного раунду українки змагатимуться в Сербії з господарками, а також збірними Чехії та Грузії. Поєдинки еліт-раунду турніру пройдуть навесні 2020 року.

Товариський матч
21 вересня 2019 - м.Київ - стадіон НТК ім. В.Баннікова
Україна (WU-17) — Латвія (WU-17) — 3:2 (2:1)
Голи: Христюк 10, Іванченко 32, Семків 65 - Мальчикова 4, Лебедєва 76

Україна: Дуднік (Гадада, 81) - Войтенко, Іванченко (Мущенська, 73), Христюк (к), Тян, Котик (Ольхова, 46), Головіна (Кухаренко, 46), Кіщак (Семків, 46), Мироненко (Мустафаєва, 46), Глущенко (Кисляк, 73), Корнацька (Довганик, 46)

Латвія (стартовий склад): Ранчане - Занковска, Балоте, Козлова, Арсеналт, Вайнере, Мальчикова, Снейджите, Лебедєва, Садікова, Лубіна