10-й тур Вища ліга 17/18: «Атекс-СДЮШОР-16» Київ - «Ятрань-Берестівець» Уманщина - 2:5

24.03.18  1017
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ятрань-Берестівець, Атекс-СДЮШОР-16, женский футбол Украины
В першому ігровому турі після нового року столичний «Атекс-СДЮШОР-16» на стадіоні Київського національного торговельно-економічного університету приймав гостей з Уманщини - «Ятрань-Берестівець».

Доволі результативним і цікавим видався поєдинок у Києві. Глядачі з інтересом спостерігали  за грою команд, активно підтримуючи їх. Хоча події на майданчику складалися не на користь господарів поля, адже після першого тайму вони програвали з рахунком 0:2. У складі уманчанок відзначилися Ольга Авдєєва та Юлія Гнидюк. Відмитимо, що киянки мали гарні шанси ще у першій половині матчу засмутити кіпера гостей.

У другому таймі лідер атак киянок Аліна Шилова чудовим ударом в дев'ятку скорочує рахунок - 1:2. Та все ж вищий клас футболісток
«Ятрань-Берестівець» дався взнаки і вже незабаром вони пішли у відрив. Спочатку Тетяна Левицька чітко реалізувала одинадцятиметровий удар, а на 77 хвилині Юлія Гнидюк доводить рахунок до 1:4. І навіть в такій ситуації киянки не засмутилися  - за 6 хвилин до фінального свистка Аліна Шилова оформлює дубль в матчі - 2:4. На куражі господарі побігли вперед, та забули про захист. Одним з таких моментів скористалася Юлія Гнидюк, без супротиву реалізувавши свій черговий момент. Оформивши хетр-трик у матчі, Юлія встановила підсумковий рахунок -2:5.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018
24.03.2017 - м.Київ - стадіон КНТЕУ - 150 глядачів

АТЕКС-СДЮШОР-16 (Київ) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - 2:5 (0:2)
ГОЛИ: Шилова 59, 84 - Авдєєва 34, Гнидюк 35, 77, 90+4, Левицька 62 пен

АТЕКС-СДЮШОР-16: Макарочкіна - Ткаченко, Маркусь, Ковальчук Н., Ковальчук Ю., Зайнчковська, Тарасенко (Васьківська 73), Кукса (Кушнір 76), Черепаня (Малиновська 50), Шилова, Помазан
Запасні: Суріна, Мирончук
Тренер: Алла ГРЕСЬ

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Цикаленко - Левицька, Аілінкій, Авдєєва, Вороніна (Боярова 61), Земляна, Загуменна, Сівець, Гнидюк, Косік, Семенюк О. (Комар 68)
Запасні: Коріненко - Назаренко
Тренер: Володимир ПЕЮ

Арбітри: Сас М. (Чернівці) - Джмелик О. (Чернівецька обл), Рачинська І. (Чернівці) - Хруль Д. (Київ)
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Шилова 52, Малиновська 67, Помазан 85 - Сівець 71