1-й тур Вища ліга 17/18: «Ятрань-Берестівець» - «Атекс-СДЮШОР-16» - 5:0

21.08.17  1043
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ятрань-Берестівець, Атекс-СДЮШОР-16
В першому турі «Ятрань-Берестівець» мала комфортні умови для успішного старту – наша команда на своєму полі приймала записного аутсайдера багатьох останніх років київський «Атекс». Матч відбувся на чудовому стадіоні у Паланці, який люб’язно надано було ФК «УТК». Вже в самому дебюті зустрічі рахунок відкрила Юлія Гнидюк. Ще в першому таймі господарі цілком могли зняти всі питання про переможця. Варто згадати, як в середині тайму буквально за хвилину два неймовірних шанси мала Ольга Авдєєва. Марія Тихонова в одному епізоді вже і голкіпера обіграла і … не поцілила у ворота. Лише одного разу м’яч ще раз опинився в сітці воріт гостей – та ж таки Юлія Гнидюк холоднокровно реалізувала чистий вихід сам на сам з воротарем і оформила дубль. По перерві кардинальних змін у грі очікувати не варто було. Так і сталося – «Ятрань-Берестівець» переважала суперниць по всім компонентам і спокійно довела справу до класичних 5:0 (ще відзначилися Загуменна Олена, Левицька Тетяна і Корнійчук Вікторія).