11-й тур Вища ліга 19/20: «Житлобуд-1» Харків - «Ладомир» Вол-Волинський - 6:0

16.11.19  750
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, жіночий чемпіонат, Трест Жилстрой, женский футбол, Ладомир, Волинь, жіночий футбол, Житлобуд-1, Жилстрой, ЖФК
Матчем у Харкові завершилася осіння частина Чемпіонату України у Вищій лізі. 15 листопада, на харківському стадіоні «Динамо-Арена» відбувся пропущений матч 11-го туру чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги. Багаторазові чемпіонки країни футболістки місцевого клубу «Житлобуд-1» приймали «Ладомир» з Володимира-Волинського і добилися великої перемоги 6: 0.

До перерви двічі вразила ворота гостей Надія Куніна, а в другому таймі також «дубль» оформила Таїсія Нестеренко і по голу провели Ганна Вороніна і Єлизавета Костюченко.

Огляд матчу

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 11 тур
15.11.2019. 12.00 - ХНУВС Динамо-Арена (Харків) - 200 глядачів.
ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - 6:0 (2:0)
ГОЛИ: 1:0 Куніна Н. (07), 2:0 Куніна Н. (22), 3:0 Нестеренко Т. (56), 4:0 Вороніна Г. (64, з пенальті), 5:0 Костюченко Є. (72), 6:0 Нестеренко Т. (77).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає - Шайнюк М. (69), Вальчук М. (77).

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Алексанян К., Костюченко Є., Утіцьких А. (Соломаха С., 68), Басанська О., Петрик А. (Хаванська Н., 46), Апанащенко Д., Нестеренко Т., Сидоренко А., Куніна Н. (Шевчук Ю., 58), Вороніна Г..
Запасні: Шульга В., Саніна Ж., Куніна Л., Мозольська Г..
В.О. ТРЕНЕРА: Симакович Валентин

ЛАДОМИР: Вальчук М. - Шайнюк М., Кузьмич А. (Кисляк С., 56), Довганик А., Ольхова Л., Кухаренко В. (Димура Д., 87), Гірин В., Іванченко Н. (Семків Д., 66), Аполлоніна Т., Кревська О., Лемешук А..
Запасні: Велич А., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бортнік Олег

Арбітри: Зайцев Андрій (Словянськ) - Стрелецька Марина (Суми), Лапта Олеся (Харків) - Павлов Денис (Харків).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова Оксана (Полтава).