12-й тур Вища ліга 17/18: «Житлобуд-2» Харків - «Ятрань-Берестівець» Уманщина - 4:0

13.04.18  838
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Житлобуд-2, Ятрань Уман, Жилстрой-2, женский футбол, футбол жінки, ФФУ, Асоціація футболу
У матчі дванадцятого туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої Ліги харківський «Житлобуд-2» в рідних стінах здолав «Ятрань-Берестівець».

Нагадаємо, що харків'янки продовжують боротьбу за золоті нагороди чемпіонату, а ось представниці Уманщини мають всі шанси зачепитися за бронзові нагороди. Та відібрати очки у чинного чемпіона країни підопічним Володимира Пею не вдалося.

Починаючи з  23 хвилини «Житлобуд-2» почав втілювати свою перевагу у результат  - рахунок у матчі відкрила Вікторія Головач. Наступний результативний момент настав аж на 74 хвилини, після чого Ірина Василюк влучним ударом збільшила перевагу господарів поля до 2:0. На цьому харів'янки не зупинилися і в останню п"ятихвилинку зуміли ще двічі засмутити кіпера гостей. По голу на свій рахунок записали Олена Ходирєва та Вероніка Андрухів - 4:0.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 12 тур
13.04.2018 - м.Харків - стадіон Динамо-Арена
ХНУВС - 200 глядачів

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - 4:0 (1:0)
ГОЛИ: Головач 23, Василюк 74, Ходирєва 85, Андрухів 88

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Василюк, Подольська, Рижова, Корсун, Полюхович (Китаєва 70), Ходирєва, Головач (Скориніна 77), Дятел (Кумеда 81), Андрухів, Калініна
Запасні: Сірмай, Мохнач
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Коріненко - Левицька, Вороніна, Авдєєва (Комар 89), Земляна, Аілінкій, Сівець, Косік (Семенюк О. 65), Гнидюк, Загуменна, Семенюк Ю.
Запасні: Цикаленко - Назаренко, Боярова
Тренер: Володимир ПЕЮ

Арбітри: Тагамлик В. (Словянськ) - Петрова І. (Херсон), Голіяк І. (Миколаївська обл.) - Зубарєв А. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:немає - Левицька 90+1