4-й тур Вища ліга 17/18: «Єдність» - «Ятрань-Берестівець» - 0:2

12.09.17  1093
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Єдність, Ятрань-Берестівець
фото з архіву / Олександр Грановський
В матчі четвертого туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої Ліги «Єдність» на своєму домашньому стадіоні приймала представника Уманщини - «Ятрань-Берестівець».
На жаль, і в цьому матчі господарі поля не зуміли відібрати очків у суперника. Нічийним результат тримався майже увесь перший тайм. На 41 хвилині уманчанки провели результативну атаку, яку завершила Наталія Аілінкій.
Після перерви боротьба продовжилася. Команда з Плисок мала велике бажання зрівняти рахунок, та прикрий момент на 64 хвилині (автогол господарів) звів до мінімуму шанси відібрати очки у «Ятрань-Берестівець». В підсумку 0:2 і підопічні Володимира Пею продовжують гонку переслідування за найвищі нагороди чемпіонату.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 4 тур
09.09.2017 - с.Плиски - стадіон СК Єдність - 200 глядачів

ЄДНІСТЬ (Плиски) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - 0:2 (0:1)

ГОЛИ: Команда автогол 64 - Аілінкий 41

ЄДНІСТЬ: Кислова - Ольховська (Марщак 69), Команда, Кравченко, Ілліна, Козуб Кр., Козуб К., Яковенко, Яруш, Постол (Манзюк 46), Бакуринська (Костенко 62)
Запасні: Антонова - Горбач, Куніна, Петрушко
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Цикаленко - Вороніна, Авдєєва (Боярова 80), Сівець, Левицька, Аілінкій, Загуменна, Земляна, Гнидюк, Тихонова, Корнійчук (Назаренко 21)
Запасні: Коріненко - Комар, Гурська, Чорновіл
Тренер: Володимир ПЕЮ

Арбітри: Кваша А. (Київська обл) - Резнік А. (Київська обл), Голоколосов Д. (Київ) - Дробот Б. (Чернігів)
Спостерігач арбітражу: Дідич І. (Київ)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає