7-й тур Вища ліга 18/19: «Єдність-ШВСМ» Плиски - «Львів-Янтарочка» Львів - 1:1

23.09.18  882
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Єдність, ФК Львів, женский футбол, Львів-Янтарочка, Плиски, чемпіонат жінки, ШВСМ, ЖФК, Єдність-ШВСМ
23 вересня на стадіоні СК "Єдність" відбувся матч 7-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018/2019 років, в якому "Єдність-ШВСМ" Плиски приймали на своєму полі дебютанта "Львів-Янтарочку".

Господарі поля з перших хвилин заволоділи перевагою, яку тримали більшу частину матчу і реалізували її вже на 27 хвилині. Віталіна Мазурова переграла бразильського воротаря львів'янок і відкрила рахунок - 1:0.

Матч завершувався, і все йшло до того, що «Єдність-ШВСМ» здобуде мінімальну перемогу, але в справу втрутилася ще один легіонер - Де Фрейтас. За шість хвилин до завершення матчу гравець «Львів-Янтарочки» зрівнює рахунок. 1:1 - дебютант вищого дивізіону відбирає очки у одного з лідерів чемпіонату!

Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 7 тур
23.09.2018 - с.Плиски - стадіон СК Єдність - 100 глядачів

ЄДНІСТЬ-ШВСМ (Плиски) - ЛЬВІВ-ЯНТАРОЧКА (Львів) - 1:1 (1:0)
ГОЛИ: Мазурова 27 - Фрейтас 84

ЄДНІСТЬ: Ібрагімова - Боярова, Полухіна, Козуб Кр., Давиденко, Скидан, Мазурова (Малиновська 80), Постол, Лашко, Бочковська, Чічінадзе
Запасні: Мажара, Вегерич, Ілліна, Ковб, Горбач
Тренер: Роман ЗАЄВ

ЛЬВІВ: Соуза - Лукач, Ольховська, Головка, Куп'як, Перейра (Галан 68), Яруш (Мостова 20), ХУда, Олівейра, Фрейтас, Амброзіо
Запасні: Славич - Манзюк, Гриценок, Іванченко, Куніна
Тренер: Сергій САПРОНОВ

Арбітри: Вакулко І. (Рівненська обл.) - Резник А. (Київська обл.), Дмитренко А. (Вишневе) - Якунь О. (Чернігівська обл.)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Боярова 32, Чічінадзе 41 - Перейра 57