7-й тур Вища ліга 19/20: «Єдність-ШВСМ» Плиски - «Восход» Стара Маячка - 2:1

07.09.19  941
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, жіночий чемпіонат, ЖФК, женский футбол, Восход Стара Маячка, жіночий футбол, Вища ліга, Єдність-ШВСМ
Матч в Плисках можна спокійно охрестити центральним у турі. В гості до «Єдності–ШВСМ» завітав колектив з Херсонської області – «Восход», який тільки у минулому році потрапив у вищий дивізіон і одразу завоював бронзові нагороди та здобув право грати у фіналі національного клубка.

Перша половина матчу переможця не виявила і команди пішли на перерву з нулями на табло. Головна ж розв’язка для учасників матчу та вболівальників очікувала вже у таймі другому.
На 77 хвилині захист гостей не встежив за Вікторією Головач, яка відкрила рахунок - 1:0.

А ось саме цікаве відбулося вже у компенсований час: на 91 хвилині легіонерка з Гани Гіфті результативно завершує атаку і здавалось би вириває нічию в матчі, та з цим не були згодні господарі і на 94 хвилині крапку в матчі поставила Надія Вегерич! Драматичний матч завершується перемогою "Єдності" - 2:1.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ + БОМБАРДИРИ
Повний матч

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 7 тур
07.09.2019. 11.00 - СК Єдність ( Плиски) - 250 глядачів.
ЄДНІСТЬ (Плиски) - ВОСХОД (Стара Маячка)- 2:1 (0:0)
ГОЛИ:Головач 77, Вегерич 90+4 - Гіфті 90+1
Нереалізований пенальті: Скидан 23

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Полухіна П. (30) - Ємельянова Ю. (50), Гогогуй І. (52), Чистякова І. (83).
ВИЛУЧЕННЯ: не має - не має.

ЄДНІСТЬ: Говорунова К. - Полухіна П., Вороніна А., Ольховська В., Давиденко А., Когут С., Галан(Собчішин) Н., Маліновська О. (Мазурова В., 86), Скидан А., Семенюк Ю. (Головач В., 69), Вегерич Н..
Запасні: Славич І., Горбач В., Козуб К., Ковб М., Погрібняк М..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бабор Олександр Вікторович

ВОСХОД: Сандалова І. - Кряж М., Нганді Ж., Гогогуй І., Деркач Я., Левицька Т., Ємельянова Ю. (Чистякова І., 58), Аілінкій Н., Осіпян О., Алуко М. (Гіфті А., 71), Лимар О..
Запасні: Устінова Л., Марченко В., Колька С., Несіна М., Кумеда А..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Заєв Роман Миколайович

Арбітри: Усова Катерина (Київ) - Настусенко Єлізавета (Олександрія), Піценко Ірина (Олександрія) - Бондар Олександр (Чернігів).
Спостерігач арбітражу: Кириченко Ярослав (Кропивницький).