9-й тур Вища ліга 17/18: «Родина-Ліцей» - «Пантери» - 0:3

09.11.17  1057
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Пантери, футбол жінки, Родина-Ліцей, Костопіль
фото з архіву Родини
08 листопада останній матч першого кола Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд провели колективи «Родина-Ліцей» Костопіль та «Пантери» з Умані.

Заключний матч у цьому році для обох команд видався доволі напруженим і драматичним. Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі. Найкращий момент втратила гравець
«Пантер» Ірина Рибалкіна, яка на 34 хвилині не реалізувала пенальті.

Після перерви напруження в матчі зростало. Вже на 59 хвилині команди залишилися в меншості. Після цього стало очевидно, що вся гра йшла до першого голу. Спритнішими в цьому стали гості з Умані - на 61 хвилині рахунок відкрила Оксана Білокур. Через десять хвилин рахунок збільшила Тетяна Козиренко - 0:2. Футболістки
«Родина-Ліцей» продовжували шукати можливість, щоб забити бажаний гол і скоротити відставання у рахунку. Та все ж фортуна в цей день була на боці уманчанок, які зуміли реалізувати ще одну атаку, завдяки Оксані Білокур.

У підсумку — 0:3, і команди завершуть перше коло і йдуть на відпочинок.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 9 тур
08.11.2017 - м.Костопіль - стадіон Колос - 150 глядачів

РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - ПАНТЕРИ (Умань) - 0:3 (0:0)

ГОЛИ
: Білокур 61,84, Козиренко 71
Нереалізований пенальті: Рибалкіна 34

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Джуренко, Колещук, Канарська, Мушин, Косік (Годунко 62), Руда, Котяш, Старухіна (Саврук 75), Семенюк Ю., Вегерич (Буднік 77)
Запасні: Денищич - Чкадуа, Войт, Стромидло
Тренер
: Василь МАМЧУР

ПАНТЕРИ: Рябовіл - Татарин, Познахірєва, Моспан, Ткачук (Крючкова 62), Рибалкіна, Романова (Мажара 74), Янчук, Білокур (Комарова 90+2), Козиренко, Серемчук
Запасні: Крупницька
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Причина С. (Львівська обл.) - Вдовіна О. (Львів), Чайка І. (Львів) - Кир'янчук Т. (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Буднік 85 - Рибалкіна 55, Романова 60
ВИЛУЧЕННЯ: Семенюк Ю. 59 - Татарин 59