Дар'я Апанащенко стала гостем студії харківського ТБ
![Жилстрой-1 ФК, ОДО Жилстрой-1 Харьков, ЖФК Житлобуд-1, Дар'я
Апанащенко, женский футбольный клуб, жіночий футбол, УАФ, футбол
дівчата Жилстрой-1 ФК, ОДО Жилстрой-1 Харьков, ЖФК Житлобуд-1, Дар'я Апанащенко, женский футбольный клуб, жіночий футбол, УАФ, футбол дівчата](https://womensfootball.com.ua/_nw/18/77940737.jpg)
Гостем студії програми «Спортивные известия» (Харків) стала найкраща футболістка країни, лідер жіночої збірної України та ФК «Житлобуд-1» Дар'я Апанащенко!
Докладніше у сюжеті:
Дар'я Апанащенко стала гостем студії харківського ТБ
РІЗНЕ: