«Ми можемо грати!»: турнір серед дівочих команд провели у Франківську


16.03.20  885
Івано-франківськ, дівочий футбол, футбол жінки, УАФ, ІВФФ, женский футбол, жіночий футбол
"Ми можемо грати!": турнір з міні-футболу серед дівочих команд провели у Франківську

(suspilne.media, Ірина Андріїв): Приурочили змагання Міжнародному жіночому дню. За підсумками матчів переможцем стала жіноча футбольна команда "Надвірняночка-Богородчаночка". Срібні нагороди - у городенківської ДЮСШ. Бронзу здобули дівчата з франківської ДЮСШ № 3. Четвертими стали представниці академії "Ураган".

11-річна Анастасія Судак - нападниця академії "Ураган", у футболі уже п’ять років: "Я вибрала спорт – грати у футбол і стати відомою футболісткою. Я маю нападати на людей, забирати в них м’ячі і забивати гол".

У 2008-му році на базі надвірнянського коледжу була створена жіноча футбольна команда. ЇЇ тренер Богдан Пинчук порівнює дівчат та хлопців у цьому виді спорту.

"Дівчинка, якщо полюбила футбол, – це вже фанат, вона вже його не кине. Вони нічого від того не хочуть, а тільки грати і від того задоволення отримавати. А хлопчики питають, що я буду з того мати", - каже тренер команди ЖФК "Надвірняночка-Богородчаночка" Богдан Пинчук.

У франківській команді "Ураган" у Олександра Дем’янчука грає троє донечок. Сьогодні він прийшов підтримати двох із них: "Сам факт, що розвивається жіночий, дівчачий футбол в Україні – це дуже позитивно, тому що дуже багато дівчат хочуть грати, розвиватися, займатися, а не сидіти дома за гаджетами і нічого не робити".

Дівчачий футбол є більш емоційним видом спорту, - розповідає організатор турніру Володимир Слободян. За його словами, такий турнір до Дня 8-го березня будуть робити традиційним.


Стаття:

«Ми можемо грати!»: турнір серед дівочих команд провели у ФранківськуЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ:
Використовуються технології uCoz Використовуються технології uCoz