3-й тур Вища ліга 17/18: «Родина-Ліцей» - «Атекс-СДЮШОР-16» - 4:1

03.09.17  1020
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, родина-ліцей, Атекс-СДЮШОР-16
2 вересня костопільська «Родина-Ліцей» у рамках 3 туру Вищої Ліги переграла вдома київський «Атекс-СДЮШОР-16» з рахунком 4:1.

Перемога підопічних Василя Мамчура стала першою у звітному розіграші національного чемпіонату і дозволила
«Родині-Ліцей» покинути останню сходинку турнірної таблиці.

Вже у першому таймі господарі поля забезпечили собі впевнену перевагу в рахунку. На 4 хвилині рахунок відкрила Марія Колещук, а вже за двадцять хвилин свою напарницю по команді підтримала і Надія Вегерич. З результатом 2:0 команди пішли на перерву.

Друга половина матчу повторила перебіг подій у таймі першому.
«Родина-Ліцей» продовжувала атакувати і забивати. На радість місцевій публіці костопільські футболістки ще два рази святкували взяття воріт - Семенюк Юлія та Олеся довели рахунок до розгромного 4:0. Та все ж останнє слово було за киянками - Аліна Шилова, реалізувавши свій момент, забила мяч престижу. Фінальний свисток арбітра зафіксував першу перемогу «Родини-Ліцей» у звітному чемпіонаті.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018
02.09.2017 - м.Костопіль - стадіон Колос - 150 глядачів

РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - АТЕКС-СДЮШОР-16 (Київ) - 4:1 (2:0)

ГОЛИ: Колещук 4, Вегерич 26, Семенюк Ю. 56, Семенюк О. 79 - Шилова 88

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Джуренко (к), Буднік, Канарська, Руда (Саврук 78), Колещук, Котяш, Вегерич (Семенюк О. 64), Мушин, Семенюк Ю., Косік (Стромидло 55)
Запасні: Денищич - Андрійчук, Чкадуа, Старухіна
Тренер
: Василь МАМЧУР

АТЕКС-СДЮШОР-16: Долбіна - Іллічова (Васьківська 51), Ткаченко, Зайнчковська, Маркусь, Мирончук, Шилова, Тарасенко, Черепаня, Малиновська, Кушнір (Сисоєва 85)
Запасні: Суріна, Кобилянська, Ковальчук Н, Міндер, Кукса
Тренер: Алла ГРЕСЬ

Арбітри: Секунда С. (Луцьк) - Супрунюк П. (Луцьк), Бельзецький В. (Тернопіль) - Вакулко І. (Рівненська обл.)
Спостерігач арбітражу: Найко О. (Тернопіль)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Саврук 87 - Васьківська 54