Наталія Зінченко: «Я дуже задоволена турніром в Іспанії»


14.03.20  778
Pinatar Cup 2020, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Pinatar Arena, Зінченко Наталія, жіночий футболЧерговий етап підготовки до відбірних матчів Євро-2021 жіноча збірна України провела в Іспанії, де посіла третє місце на представницькому міжнародному турнірі Pinatar Cup.

— Я дуже задоволена поїздкою до Іспанії, де завдяки УАФ для нас були створені належні умови для тренувального процесу, а спаринги із сильними суперниками допомогли переконатися, чого ми насправді варті, — сказала головний тренер збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ.

— І все ж певною мірою здивувало, що серед учасників Pinatar Cup не було іспанок...

— Річ у тім, що організатор цих змагань — шотландська асоціація футболу, і саме вона визначала склад учасників. І я дуже задоволена, що ми опинилися серед запрошених.

— Збірна України була представлена бойовим складом?

— Так, хоча слід зважити на те, що в Україні сезон ще не відновився, і мої підопічні перебували не в бойовій формі.

— В Іспанії обійшлося без несподіванок: збірна України здолала опір футболісток Північної Ірландії (4:0), які в рейтингу перебувають нижче за неї, і поступилася шотландкам (0:3) та ісландкам (0:1), що випереджають її в табелі про ранги. Усе справді було по грі?

— Вважаю, що ми не заслуговували на поразку в матчі з ісландками, але на висоті була їхній воротар. Утім, на цьому етапі підготовки для нас важливо було збагатитися ігровою практикою, запозичити якісь домашні заготовки в іменитих опоненток. Зокрема, мене дуже приємно здивували шотландки. Раніше вони діяли прямолінійно, у силовій манері, а тут потішили комбінаційним стилем, умінням швидко переходити від оборони до атаки.

— Ви мали змогу задіяти всіх викликаних на збір гравців?

— Так, і я маю вичерпну інформацію, хто чого вартий. Зазначу, що двері до збірної ще відкриті, і найближчим часом у календарних матчах чемпіонату України я планую переглянути ще кількох потенційних гравців головної команди країни.


Стаття:

Наталія Зінченко: «Я дуже задоволена турніром в Іспанії»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ:
Використовуються технології uCoz Використовуються технології uCoz