Наталія Зінченко: «Я дуже задоволена турніром в Іспанії»
![Pinatar Cup-2020, національна жіноча збірна, женский
футбол, женская сборная, МиЗбірна, Pinatar Arena, Зінченко Наталія,
жіночий футбол Pinatar Cup 2020, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Pinatar Arena, Зінченко Наталія, жіночий футбол](https://www.womensfootball.com.ua/_nw/18/65779389.jpg)
— Я дуже задоволена поїздкою до Іспанії, де завдяки УАФ для нас були створені належні умови для тренувального процесу, а спаринги із сильними суперниками допомогли переконатися, чого ми насправді варті, — сказала головний тренер збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ.
— І все ж певною мірою здивувало, що серед учасників Pinatar Cup не було іспанок...
— Річ у тім, що організатор цих змагань — шотландська асоціація футболу, і саме вона визначала склад учасників. І я дуже задоволена, що ми опинилися серед запрошених.
— Збірна України була представлена бойовим складом?
— Так, хоча слід зважити на те, що в Україні сезон ще не відновився, і мої підопічні перебували не в бойовій формі.
— В Іспанії обійшлося без несподіванок: збірна України здолала опір футболісток Північної Ірландії (4:0), які в рейтингу перебувають нижче за неї, і поступилася шотландкам (0:3) та ісландкам (0:1), що випереджають її в табелі про ранги. Усе справді було по грі?
— Вважаю, що ми не заслуговували на поразку в матчі з ісландками, але на висоті була їхній воротар. Утім, на цьому етапі підготовки для нас важливо було збагатитися ігровою практикою, запозичити якісь домашні заготовки в іменитих опоненток. Зокрема, мене дуже приємно здивували шотландки. Раніше вони діяли прямолінійно, у силовій манері, а тут потішили комбінаційним стилем, умінням швидко переходити від оборони до атаки.
— Ви мали змогу задіяти всіх викликаних на збір гравців?
— Так, і я маю вичерпну інформацію, хто чого вартий. Зазначу, що двері до збірної ще відкриті, і найближчим часом у календарних матчах чемпіонату України я планую переглянути ще кількох потенційних гравців головної команди країни.
Наталія Зінченко: «Я дуже задоволена турніром в Іспанії»
РІЗНЕ: