Ольга Басанська: «Незважаючи на результат, ми показали хорошу гру»
![Pinatar Cup 2020, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Pinatar Arena, Ольга Басанська, жіночий футбол Pinatar Cup 2020, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Pinatar Arena, Ольга Басанська, жіночий футбол](https://www.womensfootball.com.ua/_nw/18/96502369.jpg)
(Прес-служба ЖФК Житлобуд-1, fczh1.com): Гравчиня національної збірної України та харківського "Житлобуд-1" Ольга Басанська поділилася враженнями від виступу "жовто-блакитних" на турнірі Pinatar Cup та очікуваннями від другої частини чемпіонату України.
- Які враження від Pinatar Cup, організації турніру і рівня суперників?
- Організація була на хорошому рівні, жили в гарному готелі, тренувалися і грали на класній базі, поля в гарному стані. Турнір сподобався, команди хорошого рівня. Шотландія і Ісландія були учасниками фінальної частини чемпіонату світу у Франції і, незважаючи на результат, ми показали хорошу гру.
З такими командами можна і цікаво грати. Було б добре частіше їздити на такі турніри і грати з хорошими командами.
- Результат першого матчу вплинув на команду в моральному плані перед грою з Північною Ірландією, в якому збірна зуміла здобути велику перемогу?
- Вплинула тільки в хорошу сторону. Зібралися, тренери внесли коректування і зуміли обіграти Північну Ірландію.
- Заключний матч вийшов украй напруженим, грали проти команди з найбільшим національним рейтингом серед учасників турніру, чого все-ж таки не вистачило для перемоги над ними?
- Я думаю, ми фізично втомилися. Це, все-таки, була третя гра. Плюс ми ті дві гри грали ввечері, а сьогодні о 3 годині дня, спека. Думаю, це теж позначилося. Гра була рівною. Як мінімум, ми награли на нічию.
- Скоро "Житлобуд-1" поновить виступи у чемпіонаті та кубку України, з яким настроєм команда розпочне другу частину чемпіонату?
- З тим настроєм, щоб в кожній грі були перемоги. Це для нас зараз важливо, щоб стати чемпіонами.
![Pinatar Cup 2020, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Pinatar Arena, Ольга Басанська, жіночий футбол Pinatar Cup 2020, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Pinatar Arena, Ольга Басанська, жіночий футбол](https://www.womensfootball.com.ua/_nw/18/12117856.jpg)
Ольга Басанська: «Незважаючи на результат, ми показали хорошу гру»
РІЗНЕ: