Районні змагання з дівочого футболу відбулися на Закарпатті


13.10.17  1122
Терново, Закарпаття, дівчата футбол, Тячівщина, Василь Петьовка, шкільний футбол, ЗОШ
На початку жовтня в селі Терново, що на Тячівщині (Закарпатська область), провели футбольний турнір серед дівочих команд, присвячений дню Вчителя. Змагання пройшли за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

У змаганнях взяли участь 8 команд: Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тернівської ЗОШ  І-ІІІ ст., Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ст., Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст., Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст., Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст., Широколузької ЗОШ І-ІІІ ст.

Турнір урочисто відкрили помічник народного депутата України Василя Петьовки Степан Тулайдан та депутат Закарпатської обласної ради Роман Каптола. Змагання проводили  в двох підгрупах. В результаті серії ігор визначились найсильніші. Так,  І місце вибороли дубівські футболістки, ІІ місце – команда з Тернова. На ІІІ сходинці опинились солотвинські спортсменки. Призерів від імені народного депутати України Василя Петьовки нагородили кубками, медалями та грамотами. Відзначили також і кращих гравців турніру: голкіпера, захисника, півзахисника, нападника та кращого гравця. Кожна з команд за участь у змаганнях  отримала шкіряні м’ячі для тренувань.   

Організатор  турніру Василь Герчак  висловив вдячність народному депутату України Василю Петьовці за підтримку змагань та  висловив сподівання, що турнір проводитимуть і надалі.
Закарпаття онлайн
Терново, Закарпаття, дівчата футбол, Тячівщина, Василь Петьовка, шкільний футбол, ЗОШ
Терново, Закарпаття, дівчата футбол, Тячівщина, Василь Петьовка, шкільний футбол, ЗОШ

Стаття:

Районні змагання з дівочого футболу відбулися на ЗакарпаттіЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ:
Використовуються технології uCoz Використовуються технології uCoz