Збірна Вінницької області тріумфує на Чемпіонаті України WU15 Першої Ліги

25.09.17  1491
25 вересня у Тернополі завершився Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-15 Першої ліги.

Вирішальний день змагань розпочався з матчу за 3 місце, в якому зійшлися колективи збірних команд Одеської та Житомирської областей. Гравці Житомирщини зі стартових хвилин нав'язали супернику свою гру і доволі швидко повели у рахунку, а забитий м'яч ще більше їх активізував. За три хвилини ігрового часу вони встановили впевнену перевагу у матчі, довівши рахунок до 3:0.  У таймі другому темп гри трішки знизився. Команди провели ряд замін, які особливо не вплинули на малюнок гри.
Реалізувавши ще один момент у грі, житомирянки впевнено довели матч до перемоги - 4:0, тим самим завоювавши бронзові нагороди змагань.

Матч за 3 місце
Збірна Одеської області - Збірна Житомирської області - 0:4 (0:3)
Голи: Федотюк 8, Кисельова 9, Петрієнко 11, Кушнір 28

У фінальній битві за звання чемпіона України з футболу серед дівочих команд до 15 років зустрілися збірна Вінницької області та збірна Сумщини. Як сумчанки не намагалися, та нав'язати боротьбу супернику не вдалося. Вже на початку матчу капітан вінничанок Юлія Христюк дальнім пострілом зі штрафного поцілила у верхній кут воріт, відкривши рахунок. Ще до перерви рахунок збільшився до 2:0 - простріл на дальню стійку замкнула Смеречинська. Попри всі зусилля сумських футболісток забити бодай гол престижу результат матчу не змінився. В підсумку збірна Вінницької області здобула золоті медалі, збірна Сумської області - срібні. Та, незважаючи на це, обидві команди отримали шанс зіграти у Вищій лізі. Матчі відбудуться на початку жовтня в Калуші.

Фінал
Збірна Вінницької області - Збірна Сумської області - 2:0 (2:0)
Голи: Христюк 5, Смеречинська 18

ФОТОмиттєвості фінального дня змагань у фейсбук

ВІДЕО з церемонії нагородження призерів чемпіонату:

Також, за результатами змагань, були визначені кращі гравці турніру у різних номінаціях.