8-й тур Вища ліга 17/18: «Єдність» - «Легенда-ШВСМ» - 2:2

08.10.17  1230
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Єдність, Легенда-ШВСМ, Чернігів
фото з архіву
Свято жіночого футболу у Плисках: бойова нічия у чернігівському дербі «Єдність» - «Легенда-ШВСМ».

В Чернігівській області на стадіоні спортивного комплексу
«Єдність», в рамках 8-го туру Чемпіонату України Вищої ліги, завершився матч між місцевою командою «Єдність» та чернігівською «Легендою-ШВСМ». Як і прогнозувалось, поєдинок вийшов напруженим і цікавим. З перших секунд матчу команди включились в боротьбу. Вже на 2 хвилині господарі поля відкрили рахунок у матчі. Один з перших моментів команди реалізувала Руслана Костенко. Такий швидкий розвиток подій підтримали і футболістки «Легенди» - зрівшявши рахунок вже на 9 хвилині. Автором голу стала півзахісник гостей Лідія Лашко - 1:1. Відкрита гра збільшувала кількість нагод біля воріт обох команд, однак в першій половині зустрічі вболівальники більше не побачили забитих м'ячів.

Початок другого тайму був за
«Єдністю». На 52 хвилині господарі знову виходять вперед. На цей раз привітання від колег приймала Альона Марщак. 2:1, і саме таким рахунок протримався майже увесь другий тайм. Господарі вміло стримували атаки одного з лідерів чемпіонату. Та все ж досвід дався взнаки і за дванадцять хвилин до фінального свистка підопічні Володимира Кулика зрівнюють рахунок - відзначилася Аліна Скидан.

В останні п'ять хвилин поєдинку обидві команди мали нагоди, аби вирвати перемогу. Але рахунок на табло так і не змінився. Фінальна сирена зафіксувала бойову нічию — 2:2.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 8 тур
07.09.2017 - с.Плиски - стадіон СК Єдність - 200 глядачів

ЄДНІСТЬ (Плиски) - ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - 2:2 (1:1)

ГОЛИ: Костенко 2, Марщак 52 - Лашко 9, Скидан 78

ЄДНІСТЬ: Кислова - Ольховська, Козуб Кр., Козуб К., Горбач, Марщак, Манзюк (Петрушко 48), Кравченко, Постол, Яруш, Костенко (Бакуринська 72)
Запасні: Антонова - Команда, Яковенко, Шишонок, Шульженко
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Говорунова - Полухіна, Віхоть, Шпак (Деркач 54), Соломаха, Скидан, Куніна Н., Перевізник (Салай 64), Лашка, Лимар (Семиженко 86), Михайлюк
Запасні: Діхтяр - Куніна Л., Шматко, Коча
Тренер: Володимир КУЛИК

Арбітри: Кваша О. (Київська обл.) - Резнік А. (Київська обл), Подвальний Д. (Київська обл.) - Зварич В. (Чернігів)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ольховська 59 - Скидан 38