Зміна формату проведення жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА!


05.12.19  964
ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, group stage for UEFA Women’s Champions League
У жіночій Лізі чемпіонів УЄФА буде груповий етап. 4 грудня 2019 року, на засіданні Виконавчого комітету УЄФА в Ньоні було прийнято низку важливих рішень.

Починаючи з сезону 2021/22 зміниться формат проведення Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд. Розвиток флагманського жіночого турніру має підвищити конкурентоспроможність і впізнаваність жіночого клубного футболу в цілому.
 
Зміни, оголошені Виконавчим комітетом УЄФА, означають фундаментальну реформу нинішнього формату. З сезону 2021/22 клуби в перших двох раундах будуть розбиті на Шлях чемпіонів (для чемпіонів національних асоціацій) і Шлях ліг. У кваліфікації команди будуть боротися за вихід в груповий етап, де зіграють 16 клубів. На цій стадії, яка з'явиться в турнірі вперше, будуть 4 групи по 4 команди, які зіграють між собою вдома і в гостях. По два найсильніші клуби кожного квартету вийдуть в 1/4 фіналу.

Рішення УЄФА також включає в себе конкретні кроки щодо збільшення аудиторії жіночого єврокубка. Починаючи з групового етапу планується централізований маркетинг і телевізійне висвітлення турніру. Вісім ігрових днів дебютного сезону в новому форматі – другий відбірковий раунд (перші і матчі), чотири тури групового етапу і 1/4 фіналу (перші і матчі) – будуть розподілені за календарем так, щоб не перетинатися з іншими значущими матчами європейського футбольного сезону.
 
Прийняті зміни підкреслюють рішучий настрій УЄФА досягти цілей п'ятирічного стратегічного плану з розвитку жіночого футболу, в які входить подвоєння охоплення і цінності Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок до 2024 року.

 
Президент УЄФА Александер Чеферін розповів: «Сьогоднішнє рішення кардинально змінює стан справ в жіночому футболі. Найкращий в світі жіночий турнір серед клубів отримає платформу і популярність, яку заслуговує. При запуску на початку року безпрецедентною стратегії розвитку жіночого футболу #TimeForAction ми пообіцяли конкретні кроки, щоб зробити жіночий футбол більш професійним і процвітаючим. Ми переконані, що, гарантуючи більшій кількості команд більше число матчів з суперниками топ-класу, ми піднімемо стандарт якості в жіночому футболі на ще більш високий рівень».
ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, group stage for UEFA Women’s Champions League


Стаття:

Зміна формату проведення жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА!ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ:
Використовуються технології uCoz Використовуються технології uCoz