12-й тур Вища ліга 18/19: «Ятрань-Берестівець» Уманщина - «Житлобуд-2» Харків - 0:5

14.04.19  926
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, ФФУ Вища ліга, Ятрань, Берестівець, Жилстрой, ЖФК, Харьков, «Maximus» стадионВ неділю, 14 квітня 2019 року, на новій спортивній арені «Maximus» в селищі Берестівець Уманського району стартувала весняна частина чемпіонату для команд Вищої ліги - уманської Ятрань-Берестівець та харківського Житлобуд-2.

На жаль, нав'язати боротьбу одному з лідерів українського жіночого футболу господарям поля не вдалося. Вже до 10 хвилини харківчанки реалізували дві атаки, які точними ударами завершили Вероніка Андрухів та Яна Калініна. Після чого гра дещо заспокоїлася і саме з таким рахунком команди і пішли на перерву.

Друга тайм також пройшов під диктовку гостей з Харкова, які зуміли ще тричі засмутити кіпера "Ятрані" і в підсумку здобути "суху" перемогу 5:0. Авторами голів стали Яна Малахова, Вікторія Головач, а ще один мяч у власні ворота зрізала захисник уманчанок після удару Ії Андрущак.

Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 12 тур
14.04.2019 - с.Берестівець - стадіон Maximus - 200 глядачів

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманщина) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 0:5 (0:2)
ГОЛИ: Андрухів 2, Калініна 9, Малахова 67, Головач 72, Моспан автогол 87

ЯТРАНЬ: Денищич - Земляна, Моспан, Сівець, Бічуй (Назаренко 72), Комар, Загуменна, Авдєєва, Косік, Гнидюк, Семенюк О. (Янчук 60)
Запасні: Тарасенко, Мушин
Тренер: Володимир ПЕЮ

ЖИТЛОБУД-2: Самсон - Мохнач, Подольська, Рижова (Колещук 70), Сірмай, Китаєва, Полюхович (Головач 70), Скориніна (Андрущак 46), Андрухів, Малахова, Калініна
Запасні: Бондарчук - Ходирєва
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Козорог К. (Київська обл.) - Грушко С. (Київська обл.), Резнік А. (Київська обл.) - Бевзюк Д. (Черкаська обл.).
Спостерігач арбітражу: Кириченко Я. (Кропивницький)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  немає - Мохнач 55