14-й тур Вища ліга 17/18: «Атекс-СДЮШОР-16» Київ - «Легенда-ШВСМ» Чернігів - 0:5

28.04.18  852
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Атекс-СДЮШОР-16, Киев, женский футбол, Легенда-ШВСМ, Чернигов, спорт жінки, ФФУ Вища ліга
фото Володимир Раснер
28 квітня 2018 року, на спортивній арені Київського національного торговельно-економічного університету відбувся матч 14-го туру в жіночій Вищій лізі, в якому київський Атекс-СДЮШОР-16 зазнав поразки від гостей з Чернігова - 0:5.

Вже на 10-й хвилині Легенда-ШВСМ відкрила рахунок завдяки голу Марії Михайлюк. Одразу ж після цього киянки мали гарний шанс відіграти пропущений мяч та вихід віч-на-віч з кіпером гостей Ірина Кушнір не реалізувала. Перевага у класі давалася взнаки і до перерви підопічні Володимира Кулика відзначилися ще двічі: дубль на свій рахунок записала Марія Михайлюк, а за десять хвилин до перерви результативну атаку завершила Аліна Скидан - 3:0.

Ще два м'ячі футболістки з Чернігова забили вже після перерви. У складі гостей відзначилася також Поліна Полухіна з пенальті, а під занавіс матчу підсумковий рахунок встановила Олена Лимар - 5:0.

Таким чином, Легенда-ШВСМ здобуває дев'яту перемогу у сезоні і продовжує займати третю сходинку в турнірній таблиці з 29 очками. Киянки ж з одним набраним очком посідають останне місце в чемпіонаті.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 14 тур
28.04.2018 - м.Київ - стадіон КНТЕУ - 150 глядачів

АТЕКС-СДЮШОР-16 (Київ) - ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - 0:5 (0:3)
ГОЛИ: Михайлюк 10,16, Скидан 35, Полухіна 61 пен, Лимар 78

АТЕКС-СДЮШОР-16: Суріна - Васьківська, Маркусь, Ткаченко, Ковальчук Н., Заєнчковська, Мирончук, Черепаня (Кукса 46), Тарасенко, Помазан, Кушнір
Запасні: Ковальчук Ю.
Тренер: Алла ГРЕСЬ

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Діхтяр - Полухіна (Салай 64), Коча, Соломаха, Скидан (Шматко 64), Лашко (Семиженко 79), Перевізник, Куніна Н., Деркач, Лимар, Михайлюк
Запасні: Говорунова, Лутченко - Гриценок, Віхоть
Тренер: Володимир КУЛИК

Арбітри: Мамчур Н. (Рівне) - Матковська М. (Хмельницький), Сухан М. (Закарпатська обл). - Кваша А. (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Черепаня 37, Мирончук 67 - Лашко 30, Скидан 36, Полухіна 39