16-й тур Вища ліга 17/18: «Житлобуд-2» Харків - «Легенда-ШВСМ» Чернігів - 7:0

16.05.18  931
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Легенда-ШВСМ, женский футбол, Жилстрой, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Житлобуд-2
У неділю, 13 травня, в домашньому матчі 16-го туру Чемпіонату України «Житлобуд-2» виграв з розгромним рахунком 7:0 у чернігівської «Легенди-ШВСМ».

Перший м'яч у ворота суперниць відправила Яна Калініна всього лише на першій хвилині зустрічі. Наступні 68 хвилин жодна з команд не могла успішно завершити атаки. Але в другій половині другого тайму «Житлобуд-2» зумів шість разів обіграти захист і воротаря «Легенди»: Віра Дятел на 69-й і 74-й хвилинах, Вероніка Андрухів на 87-й і Яна Калініна на 73-й, 90+1 і 90+3 хвилинах.
Відеоогляд матчу

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 16 тур
15.05.2018 - м.Харків - стадіон Сонячний - 100 глядачів

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - 7:0 (1:0)
ГОЛИ:
Калініна 1,73,90+1,90+3, Дятел 69,74, Андрухів 87

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Подольська, Ходирєва, Рижова, Василюк (Корсун 83), Китаєва, Полюхович (Головач 66), Дятел, Кумеда (Мохнач 78), Андрухів, Калініна.
Запасні: Славич - Кравчук, Сірмай
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Діхтяр - Полухіна (Гриценок 86), Коча, Панцулая, Деркач, Лашко, Шматко, Салай, Куніна Н., Лимар, Семиженко.
Запасні: Говорунова, Лутченко - Перевізник, Віхоть, Соломаха, Михайлюк.
Тренер: Володимир КУЛИК

Арбітри: Зора К. (Київ) - Петрова І. (Каховка), Єрохов С. (Полтава) - Запоріжський А. (Харків).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає