Вища ліга 17/18: валідольний матч в Костополі та виїздна перемога «Злагоди»

24.05.18  945
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Родина-Ліцей, женский футбол, Злагода-Дніпро-1, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, ЖФК, Пантери
23 травня зіграні два матчі у Вищій ліз Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд.

Самий цікавий матч видався в Костополі, де місцева «Родина-Ліцей» приймала на своєму полі «Легенду-ШВСМ» з Чернігова. І якщо перший тайм завершився безрезультативно, то в таймі другому команди полоскатали нерви. На початку другого тайму Марія Михайлюк вивела свою команду вперед. Матч добігав свого завершення і арбітр компенсувала 2 хвилини. На 90 хвилині Аліна Годунко, на радість місцевій публіці зрівнює рахунок - 1:1. Багато хто подумав - сенсація, але.. Одразу ж остання атака гостей і точний удар головю Олени Лимар приность валідольну перемогу і бронзові нагароди для «Легенди»!

У другому матчі ігрового дня дінпровська «Злагода-Дніпро-1» здобула важливу виїздну перемогу в Умані. Завдяки голам Ксенії Гриценко та Ксенії Чорної дніпрянки втрутилися в поротьбу за п'яту сходинку турнірної таблиці.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 11 тур
23.05.2018 - м.Костопіль - стадіон "Колос" - 150 глядачів

РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - 1:2 (0:0)
ГОЛИ
: Годунко 90 - Михайлюк 49, Лимар 90+2

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Буднік, Колещук, Чкадуа, Мушин (Саврук 76), Руда, Котяш, Старухіна (Войт 61), Канарська, Годунко, Вегерич (Корнацька 61)
Запасні: Денищич - Квач, Костюченко, Салівончик
Тренер:
Василь МАМЧУР

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Лутченко - Полухіна, Коча, Панцулая, Деркач, Куніна Н., Скидан (Салай 83), Лашко, Перевізник (Лимар 46), Шматко, Михайлюк
Запасні: Діхтяр - Семиженко, Гриценок, Віхоть, Соломаха
Тренера: Володимир КУЛИК

Арбітри: Причина С. (Львівська обл.) - Вдовіна О. (Львів), Матковська М. (Хмельницький) - Дрикін В. (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Гуменний В. (Сарни)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
: Войт 85, Корнацька 90 - немає

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 16 тур
23.05.2018 - м.Умань - стадіон Уманьферммаш - 80 глядачів

ПАНТЕРИ (Умань) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 0:2 (0:1)
ГОЛИ: Гриценко 35, Чорна 84

ПАНТЕРИ: Герасименко - Позахірева, Моспан, Крючкова, Крупніцька, Мажара (Швед 70), Рибалкіна, Янчук, Тихонова (Комарова 80), Кривицька, Білокур
Запасні: Бойчук
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

ЗЛАГОДА: Митрофанська - Ковтун, Калягіна, Яковенко (Дехтяр 52), Пороходніченко, Підгорна (Литвин 90+2), Аслаханова (Барчан 72), Гриценко, Музика, Немець, Чорна
Запасні: Сумарокова

Тренер:
Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Душеіна М. (Херсон) - Даніленко О. (Одеса), Резнік А. (Київська обл.) - Ястремський Р. (Умань)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Познахірева 56 - Гриценко 31, Пороходніченко 72, Калягіна 90