14-й тур Вища ліга 17/18: «Єдність» Плиски - «Злагода-Дніпро-1» Дніпро - 3:0

28.04.18  984
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Злагода-Дніпро-1, Днепр, женский футбол, Єдність Плиски, спорт жінки, ФФУ Вища ліга
Матч 14-го туру між ФК «Єдність» та «Злагодою-Дніпро-1» відбувся на місцевому стадіоні у с.Плиски. І найголовніше, що господарі поля подарували свято місцевій публіці, перемігши гостей з Дніпра - 3:0.

Можливо для багатьох такий рахунок став деякою несподіванкою, адже у першому колі ці команди розійшлися миром - 1:1. Та перебіг подій у першому таймі звітного матчу дав зрозуміти, що перемога вже не втече від підопічних Наталії Ігнатович.

Доволі швидко рахунок в матчі був відкритий: на 9 хвилині після удару Валерії Постол м'яч від кіпера гостей влетів у ворота - 1:0. На куражі господарі побігли вперед. Наступний результативний епізод трапився вже на 16 хвилині, коли футболістки
«Єдності» отримали шанс на пробиття одинадцятиметрового удару, який чітко реалізувала Валерія Постол. Всі сподівання гостей з Дніпра відіграти хоча б один мяч були марними. Натомість, на радість місцевій публіці, знову забили гравці ФК «Єдність». За п'ять хвилин до перерви третій гол у ворота "Злагоди" забила Анна Давиденко - 3:0.

Цей гол і залишився останнім у цьому матчі. В підсумку
«Єдність» здобуває важливу перемогу і набравши 18 очок піднялась на п'яту сходинку турнірної таблиці. В активі «Злагоди-Дніпро-1» 15 набраних балів і сьома позиція у чемпіонаті.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 14 тур
28.04.2018 - с.Плиски - стадіон СК Єдність - 200 глядачів

ЄДНІСТЬ (Плиски) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 3:0 (3:0)
ГОЛИ
: Постол 16 пен, Давиденко 40 - Митрофанська автогол 9

ЄДНІСТЬ: Фомченко (Кислова 46) - Ольховська, Ілліна, Кравченко (Команда 46), Козуб К., Корнієвець (Шульженко 78), Давиденко, Мазурова, Яруш, Козуб Кр., Постол
Запасні:
Марщак, Костенко, Петрушко, Горбач
Тренер:
Наталія ІГНАТОВИЧ

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1: Митрофанська - Ковтун, Калягіна, Чорна, Яковенко, Підгорна, Немець, Пороходніченко (Сумарокова 72), Музика, Гриценко, Аслаханова
Запасні: Тараба, Щеглова, Литвин
Тренера: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Зора К. (Київ) - Резнік А. (Київська обл.), Дмитренко А. (Вишневе) - Свинобой М. (Чернігівська обл.)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)