3-й тур Вища ліга 18/19: «Єдність-ШВСМ» Плиски - «Злагода-Дніпро-1» Дніпро - 3:2

16.08.18  909
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, женский футбол, жіночий чемпіонат, Ятрань-Берестівець, Єдність-ШВСМ, ЖФК, Плиски, Уманьщина
16 серпня, в рамках 3-го туру  Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги
«Єдність-ШВСМ» Плиски на своєму полі приймала гостей з Дніпра - «Злагоди-Дніпро-1».
Матч розпочався доволі активно і результативно - вже на 15 хвилині матчу був зафіксований бойовий рахунок 2:2. Ініціатива була на боці господарів поля, які мали шанс ще у першому таймі змінювати рахунок та на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

У другому таймі напруга в матчі зростала та долю поєдинку вирішив епізод на 85 хвилині матчу - героєм якого стала Ліана Бочковська.
В підсумку, результативний матч завершується перемогою «Єдність-ШВСМ» - 3:2, які одразу поліпшили своє турнірне становище.
Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 3 тур
16.08.2018 - с.Плиски - СК Єдність - 150 глядачів.

ЄДНІСТЬ-ШВСМ (Плиски) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 3:2 (2:2)
ГОЛИ: Вегерич 3, Мазурова 4, Бочковська 85 - Музика 6, Гриценко 15.

ЄДНІСТЬ-ШВСМ: Кислова- Гриценок (Бочковська 46), Боярова, Ілліна, Команда, Кравченко, Козуб, Постол, Мазурова, Чичинадзе (Малиновська 90+1), Вегерич.
Запасні: Куніна, Мажара, Ковб, Горбач, Литвин.

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1: Рябовіл - Ковтун, Калягіна, Чорна, Пороходніченко, Аслаханова, Катериніна, Музика, Немець, Гриценко, Сумарокова.
Запасні: Митрофанська, Свинаренко

Арбітри: Бондарчук І. (Київ) - Резнік А. (Київська обл.), Дмитренко А. (Вишневе) - Асмаковець В. (Чернігів).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Команда 70, Постол 84 - Гриценко 65