Огляд матчу. 16-й тур 18/19: «Восход» - «Злагода-Дніпро-1» - 8:0

21.05.19  887
чемпіонат України жінки, жіночий чемпіонат, Стара Маячка, женский футбол, Восход, ФФУ Вища ліга, Злагода-Дніпро-1, ЖФК, Олешки, Херсонщина
(Олександр Крупица, "Вгору"): Підходить до завершення чемпіонат України з футболу серед жіночих команд вищої ліги.

«Восход» із Старої Маячки, який бороться за бронзові медалі, провів матч в Олешках з «Злагодою-Дніпро-1» з Дніпра. Господарі повністю переграли суперниць, вже в першому таймі «відвантаживши» у ворота команди гостей три м'ячі. Почала розгром суперниць Юлія Стець. Потім два м'ячі записала на свій рахунок Ольга Осіпян.

Після перерви восходовкі продовжували атакувати, розуміючи, що у них з'явилася можливість зробити загальну позитивну різницю забитих і пропущених м'ячів. Адже перед цим матчем вона у них була 21:28 - мінус сім.

І це їм вдалося. Ще двічі відзначилася Стець і стільки ж вийшла на заміну Валерія Сєнічева, довівши рахунок до 7:0. А остаточний результат встановила в цій грі Марія Несіна.

Перемога 8:0 і «Восход» не тільки продовжує утримувати третє місце, але і тепер має на один забитий м'яч більше, ніж пропустила команда.

Огляд матчу

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 16 тур
19.05.2019 - м.Олешки - стадіон Старт - 200 глядачів
ВОСХОД (Херсонська обл.) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 8:0 (3:0)
Голи: Стець 16,46,50, Осіпян 30,38, Сєнічева 73,79, Несіна 86

ВОСХОД: Сандалова (Устінова 78) - Чистякова, Несіна, Левицька, Осіпян, Лимар (Сєнічева 70), Деркач, Свергун, Стець, Ємельянова (Марченко 62), Салай
Запасні: Островська, Аілінкий, Колька
Тренер: Роман ЗАЄВ

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1: Келюшик - Мустафаєва, Барчан (Лопушанська 59), Стрельцова (Тараба 70), Присяжнюк, Музика, Аслаханова, Ковтун, Чорна, Немець, Кардашина
Запасні: Хищенко
Тренера: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Єремєєв Є. (Миколаїв) - Голіяк І. (Миколаїв), Крикунова К. (Миколаїв) - Онищенко В. (Херсон)
Спостерігач арбітражу: Винарський П. (Миколаїв)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Чистякова 85, Стець 90+1 - немає