14-й тур Вища ліга 17/18: «Ладомир» Володимир-Волинський - «Житлобуд-1» Харків - 0:3

29.04.18  918
чемпіонат України жінки, Володимир-Волин, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ладомир, БРВ-Вік, женский футбол, Жилстрой-1, спорт жінки, ФФУ Вища ліга
У матчі 14-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги «Ладомир» на своєму полі приймав «Житлобуд-1» з Харкова.

За підсумками матчу, можна сказати, що
футболістки з Володимир-Волинського дали бій багаторазовому чемпіону України та відібрати очки не зуміли. Протягом матчу волинянки не тільки вміло чинили опір атакам лідера чемпіонату, а і створювали свої нагоди.

Нічийним рахунок протримався аж до 51 хвилини, коли за справу взялася лідер жіночого футболу України Дар'я Апанащенко: спочатку вона відкрила рахунок, а вже через 25 хвилин точним ударом подвоїла перевагу своєї команди. Під занавіс матчу господарі поля мали чудовий шанс скоротити відставання та Надія Чайка не реалізувала вихід віч-на-віч з кіпером харків'янок. Одразу спрацювало відоме футбольне правило, і не забивши свій момент
«Ладомир» пропустив необов'язковий третій гол. На цей раз відзначилася Ганна Мозольська, яка за три хвилини до того вийшла на заміну.

3:0 і «Житлобуд-1» продовжує лідирувати у чемпіонській гонці. Вже у наступному турі на них очікує харківське дербі з
«Житлобуд-2» (05.05), а «Ладомир» свій наступний матч проведе з аутсайдером ліги - київським «Атекс-СДЮШОР-16» (13.05).

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 14 тур
28.04.2018 - м.Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 150 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - 0:3 (0:0)
ГОЛИ
: Апанащенко 51,75, Мозольська 87

ЛАДОМИР: Вальчук - Шайнюк, Аполлоніна, Худа, Лемешук, Бубняк, Гірин, Кревська, Чайка, Кузьмич, Корнійчук (Ковб 84)
Запасні
: Глух - Барановська, Пилипчук, Кибиш

Тренер:
Олег БОРТНІК

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Петрик, Костюченко, Саніна Ж., Голиш, Апанащенко, Андрущак, Нестеренко (Кочнєва 46), Вороніна (Мозольська 84), Шевчук (Хаванська 65), Овдійчук
Запасні: Шульга
Тренер: Валентина КОТИК

Арбітри: Вакулко І. (Рівненська обл.) - Джмелик О. (Чернівецька обл.), Чайка І. (Львів) - Бас Н. (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Школьний І. (Луцьк)