15-й тур Вища ліга 17/18: «Легенда-ШВСМ» Чернігів - «Ладомир» Володимир-Волинський - 4:2

19.04.18  794
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ятрань-Берестівець, Ладомир
фото Андрія Нечипорука
18 квітня у Вищій лізі Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд був зіграний матч 15-го туру, в якому «Легенда–ШВСМ» на своєму полі Чернігів-Арени приймала «Ладомир» з Волоимир-Волинського.

Забігаючи наперед треба сказати, що команди продемонстрували цікавий і видовищний футбол у цьому матчі, а головне - результативний.
Розпочався поєдинок якнайкраще саме для гостей: вже на 8 хвилині зустрічі Надія Чайка, після виконання кутового удару, застала зненацька весь захист суперниць і відкрила рахунок.
Одразу ж футболістки «Легенди–ШВСМ» активізувалися і побігли відігруватися. Якби вдало не діяв захист волинян та все ж до перерви вони не втримали свої ворота "сухими". Більше того, господарі за 2 хвилини до завершення тайму зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед (голи на рахунку Софії Соломахи та Марії Михайлюк) - 2:1.

Не менш активно команди розпочали й другу половину зустрічі. На першій хвилині після перерви Марія Михайлюк оформлює дубль в матчі - 3:1, а вже через хвилину Вікторія Гірин відновлює інтригу в матчі - 3:2! Результативність в матчі не могла не радувати вболівальників, які цього дня завітали на Чернігів-Арену. На радість місцевій публіці Марія Михайлюк, на 72 хвилині матчу, забиває втретє, і тим самим встановлює підсумковий рахунок - 4:2!

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 15 тур
18.04.2018 - м.Чернігів - стадіон Чернігів-Арена - 100 глядачів

ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - 4:2 (2:1)
ГОЛИ
: Соломаха 44, Михайлюк 45+1,46,72 - Чайка 8, Гірин 48

ЛЕГЕНДА-ШВСМ:
Діхтяр - Полухіна, Скидан (Деркач 53), Соломаха, Коча, Панцулая, Лашко, Куніна, Перевізник, Лимар (Салай 88), Михайлюк
Запасні: Лутченко - Гриценок, Семиженко, Шматко, Віхоть
Тренер: Володимир КУЛИК

ЛАДОМИР: Глух - Шайнюк, Аполлоніна, Чайка, Корнійчук (Худа 64), Бубняк, Гірин, Кибиш, Кревська (Ковб 84), Лебєдєва (Кузьмич 75), Лемешук
Запасні: Вальчук - Барановська, Пилипчук
Тренер: Олег БОРТНІК

Арбітри: Бородавка О. (Київ) - Резнік А. (Київська обл.), Голік О. (Київ) - Асмаковець В. (Чернігів)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київ)