6-й тур Вища ліга 17/18: «Ладомир» - «Легенда-ШВСМ» - 1:2

26.09.17  1230
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ятрань-Берестівець, Ладомир
фото Андрія Нечипорука
24 вересня у Вищій лізі Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд був зіграний матч 6-го туру, в якому «Ладомир» із Володимир-Волинського на своєму полі приймав чернігівську «Легенду–ШВСМ».

Для чернігівських футболісток цей матч не став легкою прогулянкою. Волиняни у статусі дебютанта змагань дали бій старожилам чемпіонату. Відзначитись забитим голом футболісткам з Чернігова вдалося лише на останній хвилині першого тайму. Відкрити рахунок зуміла півзахисниця «Легенди» Олена Лимар. Відмітимо, що і господарі мали свої моменти, та м'яч ніяк не хотів залітати у ворота.

Подвоїти свою перевагу гості змогли на 78-й хвилині, коли все та ж Олена Лимар змогла зробити дубль у цьому матчі. І лише в доданий арбітром час, на радість місцевій публіці, певну інтригу в матчі змогли внести і господарі. На 91-й хвилині гри атака господарів поля була перервана в штрафному майданчику «Легенди» з порушенням правил. Одинадцятиметровий удар чітко реалізувала Тетяна Бубняк. Проте на більше команді господарів не вистачило часу. В підсмуку головний арбітр матчу зафіксував рахунок матчу 2:1 на користь «Легенди – ШВСМ».

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 6 тур
24.09.2017 - м.Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 80 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - 1:2 (0:1)
ГОЛИ
: Бубняк 90+1 пен - Лимар 45, 78

ЛАДОМИР: Глух (Вальчук 80) - Худа, Лєбєдева, Аполлоніна, Чайка, Шайнюк, Бубняк, Гірин, Бойчук (Кузьмич 50), Шевчук, Лемешук (Шуляк 70)
Запасні: Ковб, Фок, Кревська
Тренер: Олег БОРТНІК

ЛЕГЕНДА-ШВСМ:
Говорунова - Полухіна, Шпак, Соломаха, Деркач (Віхоть 46), Панцулая, Скидан (Лашко 68), Перевізник, Куніна Н., Лимар, Михайлюк
Запасні: Діхтяр - Коча, Куніна Л., Салай, Семиженко
Тренер: Володимир КУЛИК

Арбітри: Мамчур Н. (Рівне) - Резнік А. (Київська обл.), Чайка І. (Львів) - Дмитрук А. (Волинська обл.)
Спостерігач арбітражу: Холявко Ю. (Львів)