1/2. Кубок України 17/18. «Житлобуд-1» Харків - «Житлобуд-2» Харків - 2:1

09.05.18  935
Кубок України серед жінок, Кубок України 2018, жінки футбол, змагання кубку, жіночий Кубок України, женский футбол, ФФУ, Житлобуд-2, Жилстрой, Харьков
фото Олександра Грановського
Українське класико між харківськими «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2» завершилося вольовою перемогою підопічних Валентини Котик.

Вдруге за цей тиждень ці команди зустрічаються в очному двобої, щоб визначити сильнішого. Та на відміну від попереднього поєдинку - тут вирішувалася доля виходу до фіналу розіграшу Кубка України. І треба сказати, що свято в черговий раз відбулося. На переповненій
"Динамо-Арені" у Харкові глядачі стали світками змістовного та динамічного футболу.

На це раз активніше гру розпочали підопічні Наталії Зінченко, які не тільки створювали моменти, а й на 21 хвилині вийшли вперед - Яна Калініна відкрила рахунок. Та перевага тривала не довго, вже через сім хвилин рахунок зрівняла нападаюча "Житлобуду-1" - Ольга Овдічук. І все розпочалося з нуля.

У другому таймі на перший план вийшла боротьба. Команди багато вступали в єдиноборства, почали з'являтися зупинки в матчі. Та це не завадило обом "житлобудівцям" створювати небезпечні моменти. Суперники тримали в напрузі вболівальників до останніх секунд. І все ж доля матчу вирішилася в основний час матчу. Гравці "Житлобуд-2" захопилися атакуючими діями своєї команди і невчасно забули про оборону. Ганна Вороніна опинившись віч-на-віч з Дариною Бондарчук - чітко реалізувала свій момент і вивела свою команду у фінал, 2:1.

2 червня 2018 року "Житлобуд-1" вп'яте поспіль в історії фіналів Кубка України зустрінеться з чернігівською "Легендою-ШВСМ", яка лише у серії післяматчевих пенальті здолала колектив з Уманщини. Фінал відбудеться на центральному стадіоні в м.Тернопіль.

КУБОК УКРАЇНИ 2017-2018 - 1/2 ФІНАЛУ
09.05.2018 - м.Харків - стадіон Динамо-Арена ХНУВС - 520 глядачів

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 2:1 (1:1)
ГОЛИ: Овдійчук 27, Вороніна 87 - Калініна 21

ЖИТЛОБУД-1: Шульга - Саніна Ж., Костюченко, Утицьких, Голиш, Андрущак, Хаванська, Кочнєва (Петрик 86), Вороніна (Шевчук 90), Овдійчук (Нестеренко 90+3), Апанащенко
Запасні: Саніна І. - Нестеренко
Тренер: Валентина КОТИК

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Василюк, Подольська, Рижова, Корсун, Китаєва, Ходирєва (Скориніна 60 (Полюхович 82)), Дятел, Кумеда (Головач 89), Андрухів, Калініна
Запасні: Славич - Мохнач, Кравчук, Сірмай
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Монзуль К. (Харків) - Стрелецька М. (Суми), Грушко С. (Киевская обл.) - Зубарев А. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Рачинська Н. (Київ)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає