Відеоогляд матчу. 1/8 Кубок України 18/19. «Житлобуд-2» Харків - «Житлобуд-1» Харків - 2:3

24.10.18  1016
Кубок України серед жінок, Кубок України 2018, жінки футбол, змагання кубку, жіночий Кубок України, женский футбол, ФФУ, Житлобуд-2, Жилстрой, Харьков, Жилстрой-1, Житлобуд-1фото Олександра Грановського
24 жовтня в Харкові на стадіоні «Сонячний» відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України з футболу серед жіночих команд. Зустрічалися два харківських клуби - чемпіон країни «Житлобуд-1» і срібний призер «Житлобуд-2».
Рахунок в матчі на 20-й хвилині відкрила Дар'я Апанащенко з «Житлобуду-1». На 33-й хвилині Яна Малахова відновила рівновагу 1:1. Однак на 36-й хвилині Ольга Овдійчук знову вивела вперед чемпіонок України.
Після перерви на 74-й хвилині у «Житлобуду-2» знову відзначилася Яна Малахова. І коли вже здавалося, що буде матч перейде у додатковий час, на 89-й хвилині Дар'я Апанащенко принесла перемогу «Житлобуд-1» - 3:2.
Таким чином, «Житлобуд-1» вийшов в 1/4 фіналу Кубка України сезону 2018-2019 років, залишивши за бортом турніру своїх землячок з «Житлобуду-2».

Огляд матчу
КУБОК УКРАЇНИ 2018-2019 - 1/8 ФІНАЛУ
24.10.2018 - м.Харків - стадіон Сонячний - 800 глядачів

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) -ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - 2:3 (1:2)
ГОЛИ: Малахова 34,75 - Апанащенко 27,89, Овдійчук 37

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Василюк, Подольська, Мохнач, Ходирєва (Рижова 80), Полюхович, Китаєва, Андрухів, Калініна, Малахова, Скориніна (Головач 64)
Запасні: Крищишин - Колещук, Сірмай, Кумеда
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Саніна Ж., Костюченко, Утицьких, Соломаха, Хаванська, Кочнєва (Петрик 80), Апанащенко, Вороніна (Шевчук 67), Куніна, Овдійчук
Запасні: Шульга - Мозольська, Голиш, Нестеренко
Тренер: Валентина КОТИК

Арбітри: Причина С. (Львівська обл.) - Стрелецька М. (Суми), Грушко С. (Киевская обл.) - Курят А. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Алексахіна Н. (Київ)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Китаєва 90 - Соломаха 18, Костюченко 23, Овдійчук 60