1/8. Кубок України 17/18. «Янтарочка» Новояворівськ – «Родина-Ліцей» Костопіль - 0:3

26.04.18  850
Кубок України серед жінок, Кубок України 2018, жінки футбол, змагання кубку, жіночий Кубок України, футбол женский, ФФУ, Родина-Ліцей, Янтарочка, женский футбол
25 квітня у Новояворівську відбувся матч 1/8 фіналу розіграшу Кубка України з футболу серед жіночих команд сезону 2017/2018 років. В гості до "Янтарочки" завітали футболістки з Костополя.

Завдяки результативній атаці на 16 хвилині матчу "Родина-Ліцей" повела у рахунку, відзначилася Аліна Старухіна. Мінімальний рахунок протримався до перерви.
У другій половині гості закріпили свою перевагу ще двома голами: Аліна Годунко та Марія Колещук з пенальті встановили підсумковий результат 3:0.

У наступній стадії змагань на підопічних Василя Мамчура очікує протистояння з чернігівською "Легендою-ШВСМ", яке відбудеться 2 травня на домашньому стадіоні "Родини-Ліцей"

КУБОК УКРАЇНИ 2017-2018 - 1/8 ФІНАЛУ
25.04.2018 - м.Новояворівськ - стадіон ім.Олега Русина - 150 глядачів

ЯНТАРОЧКА (Новояворівськ) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - 0:3 (0:1)
ГОЛИ:
Старухіна 16, Годунко 46, Колещук 55 пен.

ЯНТАРОЧКА: Крищишин - Вишневська, Цурак, Стеца, Мартинович, Тарнавська, Кожевнікова, Климарчук (Рисак 46), Скіба (Зозуля 75), Буй (Пецюх 61), Куп'як
Запасні: Мостова
Тренер: Карло ЗАГРАДКА

РОДИНА: Герасимчук - Канарська, Буднік (Квач 67), Войт, Мушин, Саврук, Колещук, Старухіна, Котяш (Стромидло 28), Годунко, Вегерич
Запасні: Денищич - Костюченко, Салівончик, Мулярець
Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Сас М. (Чернівці) - Джмелик О. (Чернівецька обл.), Меленчук І. (Чернівецька обл.) - Чайка І. (Львів)
Спостерігач арбітражу: Холявко Ю. (Львів)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Тарнавська 69 - Старухіна 76, Колещук 87