6-й тур Перша ліга 18/19: «Буковинська Надія» Чернівецька обл. - «Колос-Мрія» Махнівка - 3:2

21.04.19  827
Перша ліга, жіночий футбол України, женский футбол, ФФУ, Махнівка, спорт Козятинщина, футбол жінки, Колос-Мрія, Буковинська Надія, Чернівці футбол, ЖФК, новий сезон(Чернівці Спорт, chernivtsisport.com): «Буковинська надія» здобула вольову перемогу над «Колосом-Мрією». У шостому турі змагань підопічні Віталія Луцишина приймали колектив «Колос-Мрія» (Махнівка, Козятинський район, Вінницька область).

Нагадаємо, що у першому колі наші землячки поступилися «Колосу-Мрії» з рахунком 0:2.

Якщо порівняти з минулорічним складом, то у лавах «Буковинської надії» зявилися кілька нових футболісток. Серед них – досвідчений захисник Наталя Боярова (06.02.1983). Наталя відома за виступами у чернігівській «Легенді». Вона тричі ставала чемпіонкою України та двічі здобувала Кубок нашої держави. Наталя Боярова також захищала кольори команд «Волинь» (Луцьк), «Спартак» (Суми), «Ятрань-Берестівець» (Умань), «Нафтохімік» (Калуш). Останнім часом досвідчена дебютантка «Буковинської надії» грала у колективі «Єдність-ШВСМ» (Плиски).

Перший гол у зустрічі забили футболістки буковинської команди. На 5 хвилині гри відзначилася Христина Сорохан. Гравці «Колоса-Мрії» зрівняли результат за чотири хвилини до завершення основного часу першого тайму. Результативний удар на свій рахунок записала  Лілія Юзвенко.

У другої таймі команда гостей спромоглася вийти вперед. Ворота «Буковинської надії» вразила Ірина Жукова (60 хвилина).  Через чотири хвилини рахунок зрівняла Христина Сорохан, яка оформила дубль. А вже у доданий арбітром час вольову перемогу буковинській команді принесла Анастасія Кошман.

«Буковинська надія» святкувала перемогу з рахунком 3:2.

Чемпіонат України серед жіночих команд. Перша ліга. 6 тур
20 квітня 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина» - 100 глядачів
«Буковинська надія» - «Колос-Мрія» - 3:2 (1:1)
Голи: Христина Сорохан (5,64), Анастасія Кошман (90+2) – Лілія Юзвенко (41), Ірина Жукова (60).

«Буковинська надія»: Вікторія Кремчаніна, Катерина Литвин, Богдана Джуравець, Наталя Боярова, Віталіна Продан, Оксана Одочук, Олександра Дашкевич (Діана Процюк, 59), Елеонора Дідковська (Регіна Іванеску, 57), Анастасія Кошман, Христина Сорохан, Зінаїда Піцул (Олександра Прокопець, 63; Оксана Демедюк, 88).
Запасні: Юлія Андоній, Тетяна Колотило, Валентина Петіхачна.
Тренер – Віталій Луцишин.

«Колос-Мрія»: Валерія Гаєвська, Олександра Маркусь, Юлія Костенко, Вікторія Ярош, Надія Заплава, Анна Куртиніна, Дарія Кукса, Лілія Юзвенко, Ірина Жукова, Аліна Дашлюк (Ольга Гижа,70), Світлана Вітюк.
Запасні: Надія Колесник, Наталія Танадайчук, Віра Сопонюк, Зоя Демідова, Олена Зорич, Альона Споденюк.
Тренер – Микола Бабюк.

Арбітр – Олег Вангела (Калуш, Івано-Франківська область), асистент арбітра – Віталій Глуханик (Івано-Франківськ), Петро Микитин (Івано-Франківська область), четвертий арбітр – Юрій Гаврилюк (Чернівецька область), спостерігач арбітражу – Віктор Кошура (Чернівці).

Попередження: Джуравець 53 - Куртиніна 77