8-й тур Перша ліга 18/19: «Карпати» Львів - «Колос-Мрія» Махнівка - 3:0

07.05.19  876
Перша ліга, жіночий футбол України, женский футбол, ФФУ, Колос-Мрія, Махнівка, футбол жінки, Карпати Львів, Спортивна Козятинщина(Федерація футболу Львівської області): У рамках 8-го туру чемпіонату Першої ліги України футболістки львівських «Карпат» упевнено здолали на власному полі суперниць із Козятина Вінницької області, відвантаживши їм 3 «сухі» м'ячі.

Перша половина зустрічі на стадіоні «Україна» пройшла в непоступливій боротьбі з відчутною перевагою «карпатівок», але без голів. Забиті м'ячі глядачі на трибунах побачили лише після перерви.

На старті другого тайму голкіперка «Колоса» невдало зіграла на виході, й Ольга Кожевнікова спокійно з-за меж штрафної площі переправила шкіряного у ворота – 1:0. Невдовзі Вікторія Корнійчук отримала пас і також із-за меж карного майданчика красиво перекинула кулястого через голкіпера колективу з Вінниччини, подвоївши перевагу господарок поля.

На 80-ій хвилині спритна Кожевнікова довела справу до розгрому, замкнувши навіс своєї тезки Кошик, яка під час зимової перерви в чемпіонаті поповнила склад «зелено-білих левиць» – 3:0. До слова, це другий поспіль дубль Ольги Кожевнікової.

Наразі наші красуні в турнірній таблиці групи А йдуть ніздря в ніздрю з ВО «ДЮСШ» (Вінниця), маючи в активі по 18 очок та однакову різницю забитих і пропущених м'ячів (+19), але львів'янки поступаються вінницьким опонентам за результатом очної зустрічі.

Попереду в команди двох Надій – Чайки та Стеци ще 2 поєдинки до завершення сезону-2018/2019: проти «Буковинської Надії» з Чернівецької області (19-го травня на виїзді) та основного конкурента в боортьбі за медалі ВО «ДЮСШ» із Вінниці (26-го травня, вдома).