Чемпіонат України WU-17 Перша ліга: в очікуванні півфінальних матчів

04.04.18  913
Триває боротьба за путівки до Вищої ліги Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд до 17 років.

04 квітня у Тернополі відбулися заключні матчі групового етапу змагань. Першими розігрували право грати у 1/2 фіналу футболістки збірної Закарпатської області та Янтарочки з Новояворівська. Напруга в матчі трималася майже до кінця матчу, коли долю поєдинку вирішив курйозний автогол футболісток Закарпаття. 1:0, і Янтарочка продовжує боротьбу за найвищі нагороди чемпіонату.
Останній матч в групі Б вирішував другого місця, адже ще вчора путівку до півфіналу собі гарантували футболістки збірної Вінницької області.
Матч між збірницями Тернопільської та Херсонської областей також вийшов скромним на голи. Ще у першому таймі господарі змагань зуміли реалізувати свій момент, який в підсумку став щасливим для їх команди, 1:0.

В перерві між матчами відбулася процедура жеребкування місця у групі Г. Нагадаємо, що
збірні Хмельницької та Житомирської областей завершили груповий етап з однаковими показниками. Все вирішив жереб, який вивів хмельничан до четвірки кращих команд.

Завершували ігрову програму третього дня представники франківщини: в принциповому дербі зійшлися футболістки ДЮСШ№3 та "Надвірняночки". Матч виправдав усі очікування вболівальників. Але, як і у попередніх поєдинках все вирішив один єдиний гол, забитий ще у середині першого тайму.
Ю-17, Тернопіль, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 17 років, перша ліга, дівочий футбол, футбол девочки3 тур - 04 квітня 2018
Зб. Закарпатської обл. - Янтарочка - 0:1 (0:0)
Голи: Декет 43 автогол

Зб. Тернопільської обл. - Зб. Херсонської обл. - 1:0 (1:0)
Голи: Озімчук 12

ДЮСШ №3 - Надвірняночка - 1:0 (1:0)
Голи: Козаченко 8

До вашої уваги підсумкове турнірне становище команд на стадії групового етапу:

Група «А»:
1. Янтарочка, Новояворівськ Львівська область - 6 (4-0)
2. Збірна Закарпатської області  - 3 очки (5-1 різниця мячів)
3. ДЮСШ Буг, Сокаль Львівська область - 0 (0-8)

Група «Б»:

1. Збірна Вінницької області - 6 (9-0)
2. Збірна Тернопільської області - 3 (1-3)
3. Збірна Херсонської області - 0 (0-7)

Група «В»:
1. ДЮСШ №3, Івано-Франківськ - 3 (1-0)
2. Надвірняночка, Надвірна Івано-Франківська область - 0 (0-1)

Група «Г»:  місця визначилися згідно жеребу
1. Збірна Хмельницької області - 1 (1-1)
2. Збірна Житомирської області - 1 (1-1)

05 квітня на змаганнях відбудуться матчі плей-офф
. Нагадаємо, що "Атекс-СДЮШОР-16" м.Київ повідомив про відмову від участі у Чемпіонаті України Вищої ліги Ю-17. В звязку з цим, команди Першої ліги продовжать боротьбу за отримання вже 3-х перепусток до вищого дивізіону, який відбудеться у с.Плиски Чернігівської області з 04 до 08 травня 2018 року.