Огляд матчу. 13-й тур 18/19: «Житлобуд-2» - «Злагода-Дніпро-1» - 19:0

20.04.19  840
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Злагода-Дніпро-1, Житлобуд-2, женский футбол, Жилстрой-2, чемпіонат жінки, ЖФК, Дніпро, Солнечный стадион19 квітня, в рамках тринадцятого туру Чемпіонату України-2018/19 серед жіночих команд вищої ліги харківський «Житлобуд-2» завдав розгромної поразки «Злагоді-Дніпро-1» - 19:0.

Старт розгрому розпочався вже з 7 хвилини, коли Тетяна Полюхович відкрила рахунок. Тотальна перевага господарів завершувалася гольовими атаками в середньому кожні чотири хвилини ігрового часу. Справжню гольову феєрію влаштувала Яна Малахова, на рахунку якої аж шість забитих голів. Одразу три гравці оформили хетр-трик у матчі: Тетяна Полюхович, Яна Калініна та Вероніка Андрухів. Перший матч після травми провела Катерина Корсун і також відзначилася забитим м'ячем. Дебютний гол у складі нової команди на свій рухунок записала Ії Андрущак, яка разом з Роксоланою Кравчук і Тетяною Рижовою встановили підсумковий рахунок - 19:0!

Огляд матчу

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 13 тур
19.04.2019 - м.Харків (Пятихатки) - стадіон Сонячний - 50 глядачів

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 19:0 (12:0)
ГОЛИ: Полюхович 7,11,30, Малахова 12,18,36,39,71,88, Андрухів 22,33,68, Калініна 21,37,56, Андрущак 44, Рижова 59, Корсун 49, Кравчук 72

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Мохнач (Корсун 46), Подольська, Рижова, Сірмай, Китаєва (Котяш 46), Андрущак, Андрухів, Полюхович (Кравчук 46), Малахова, Калініна
Запасні: Ходирєва, Кумеда, Головач, Колещук
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

ЗЛАГОДА: Анпілогова (Хіщенко 46) - Присяжнюк, Пороходніченко, Лопушанська, Барчан, Іванова Анна, Музика, Немець, Аслаханова, Кардашина, Тараба
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Іваннікова О. (Лисичанськ) - Настусенко Є. (Олександрія), Піценко І. (Олександрія) - Лапта О. (Харків).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова О. (Полтава)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  немає