Турнір розвитку УЄФА WU16: Литва - Україна - 1:1 (ВІДЕО)

18.05.19  908
МиЗбірна, WU-17, WU-16, Сапронов Сергій, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, Турнір розвитку УЄФА, ФФУ
17 травня дівоча збірна України WU-16 завершила виступи на турнірі у Фінляндії. В останньому поєдинку на Турнірі розвитку УЄФА підопічні Сергія Сапронова зустрічалися з литовськими однолітками.

Порівняно з минулими матчами головний тренер синьо-жовтих провів чергові ротації у складі нашої команди, прагнучи перевірити у дії всіх гравців і витримати регламентні норми (кожен гравець має зіграти мінімум 80 хвилин ігрового часу).

Перший тайм, як і гра взагалі пройшли під домінуванням наших футболісток та ось результативність бажала бути кращою. Пригадати тільки дві поперечки після ударів Юлії Христюк та моменти у Надії Іванченко.

Відзначитися українки зуміли лише на 78-й хвилині українки — відзначилася Інна Глущенко. Однак у компенсований час збірна Литви скористалася своїм моментом і зрівняла рахунок — 1:1.

Номінальний переможець матчу визначився в серії пенальти. На жаль, 11-метрові краще виконали наші суперниці — 4:2.