Турнір розвитку УЄФА WU16: Україна - Швейцарія - 0:1 (ВІДЕО)

15.05.19  859
МиЗбірна, WU-17, WU-16, Сапронов Сергій, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, Турнір розвитку УЄФА, ФФУ
У своєму другому поєдинку на Турнірі розвитку УЄФА, що проходить у Фінляндії, підопічним Сергія Сапронова протистояли футболістки дівочої збірної Швейцарії WU-16.

Після поразки від фінської збірної (1:2) головний тренер української команди WU-16 значною мірою змінив стартовий склад. На матч проти швейцарських суперниць із перших хвилин вийшли відразу шість нових гравців. Нагадаємо, що згідно регламенту змагання кожен гравець має зіграти мінімум 80 хвилин ігрового часу (якщо він не зазнав травми).

Незважаючи на це, українки довели, що і з лідерами можна змагатися на рівних. На жаль, і в цьому матчі синьо-жовті поступилися з мінімальним рахунком 0:1. Єдиний м'яч у суперниць на 11-й хвилині забила Джемайлі. У другому таймі наші футболістки мали спроби відзначитися, та все ж рахунок залишився незмінним.

В іншому поєдинку 2-го туру Фінляндія розгромила Литву з рахунком 7:0. У заключному матчі турніру українські дівчата зустрінуться саме з командою Литви. Зустріч відбудеться 17 травня (початок — о 10.00 за київським часом).