11-й тур Вища ліга 17/18: «Ятрань-Берестівець» Уманський - «Ладомир» Володимир-Волинський - 1:1

01.04.18  968
чемпіонат України жінки, женский футбол, Вища ліга жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ятрань-Берестівець, Ладомир, Уманщина, Асоціація футболу
фото з архіву
1 квітня, в Умані, відбувся черговий матч 11-го туру, в якому зустрічалися четверта та сьома команди чемпіонату. Запеклий поєдинок тримав уболівальників у напрузі до фінального свистка. У першій половині гри завдяки голу на 23-й хвилині від Марини Косік господарки вийшли уперед. Проте вже менш ніж за 10 хвилин гості зусиллями Вікторії Корнійчук змогли відігратися.

Після перерви уманчанки кинули вперед усі свої сили, щоб вирвати перемогу, але гості зуміли встояти під натиском атак і здобули важливі очки на виїзді. У підсумку — бойова нічия 1:1.

Заключний поєдинок 11-го туру «Родина-Ліцей» (Костопіль) — «Легенда-ШВСМ» (Чернігів) буде зіграно 23 травня.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 11 тур
01.04.2018 - м.Умань - стадіон Уманьферммаш - 250 глядачів

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - 1:1 (1:1)
ГОЛИ
: Косік 22 - Корнійчук 32

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Цикаленко - Аілінкий, Левицька, Авдєєва, Вороніна, Сівець, Земляна, Загуменна, Семенюк О. (Назаренко 67), Гнидюк, Косік
Запасні: Коріненко - Комар, Боярова
Тренер: Володимир ПЕЮ

ЛАДОМИР: Глух - Бубняк, Кузьмич (Ковб 65), Лебєдева, Корнійчук, Чайка, Худа, Кревська, Аполлоніна, Кибиш, Лемешук
Запасні: Вальчук - Барановська, Пилипчук
Тренер: Олег БОРТНІК

Арбітри: Зора К. (Київ) - Резнік А. (Київська обл.), Дмитренко А. (Вишневе) - Ястремський Р. (Дельфінове)
Спостерігач арбітражу: Дідич І. (Київ)