2-й тур Вища ліга 17/18: «Ладомир» - «Ятрань-Берестівець» - 1:4 + ФОТО

26.08.17  1386
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ятрань-Берестівець, Ладомир
Свято великого футболу завітало і у Володимир-Волинський. Саме тут свій дебютний поєдинок у Чемпіонаті України серед жіночих команд
Вищої Ліги провели футболістки «Ладомир».
Першим випробування для новачка ліги став поєдинок проти амбіційного колектива з уманського району Черкаської області
«Ятрань-Берестівець».

Несподіванки не сталося - вже на 4 хвилині рахунок був відкритий. Марія Тихонова відкрила лік голам у цій зустрічі. На наступне взяття воріт вболівальники очікували майже сорок хвилин. І знову успішнішими стали гості - Марія Тихонова оформила дубль у матчі.
Другий тайм розпочався доволі активно. На радість місцевій публіці свій перший гол забив
«Ладомир», відзначилася Надія Чайка. І тільки-но закралась маленька надія, як на 51 і 63 хвилинах її швидко розвіяла гравець уманчанок Вікторія Корнійчук. Перемога 4:1 і «Ятрань-Берестівець» продовжує переслідувати лідерів чемпіонату.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 2 тур
25.08.2017 - м.Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 150 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - 1:4 (0:2)

ГОЛИ
: Чайка 47 - Тихонова 4, 45, Корнійчук 51, 63

ЛАДОМИР: Глух - Шайнюк, Чайка, Худа, Аполлоніна, Бубняк, Шевчук (Шуляк 77), Гірин, Лєбєдева, Бойчук (Мякота 49), Лемещук
Тренер:
Олег БОРТНИК

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ:
Цикаленко - Земляна, Аілінкий, Вороніна, Сівець
(Боярова 84), Загуменна, Авдєєва, Левицька, Корнійчук (Назаренко 84), Гнидюк (Чорновіл 90), Тихонова.
Запасні: Коріненко - Комар, Гурська
Тренер: Володимир ПЕЮ

Арбітри: Горошко Б. (Львівська обл.) - Цмоканич Н. (Львів), Бельзецький В. (Тернопіль) - Секунда С. (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Дмитрук Я. (Рівне)