12-й тур Вища ліга 17/18: «Пантери» Умань - «Єдність» Плиски - 1:1

15.04.18  933
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Пантери Умань, Плиски, Єдність, женский футбол, футбол жінки, ФФУ, Асоціація футболу
13 квітня, в рамках 12-го туру Вищої ліги Чемпіонату України з футболу уманські «Пантери» вдома приймали ФК «Єдність» Плиски.

Вже на старті зустрічі господарям поля вдалося провести швидкий гол, котрий на 4-й хвилині забила Катерина Кривицька. До перерви команди мали поодинокі моменти щоб змінити рахунок, та все ж на відпочинок колективи пішли за мінімальної переваги уманчанок 1:0.

У таймі другому активніше заграли і гості з Чернігівщини, яким треба було відігруватися. Гра стала більш відкритою, внаслідок чого все частіше почали з'являтися гострі моменти з обох сторін. Уманчанки навіть забили вдруге та вже з положення поза грою. Вирішальним у матчі став ігровий епізод вже у доданим арбітром час: гравці «Єдності» отримали шанс на пробиття вільного удару у штрафному майданчику господарів, який вдало і реалізували - відзначилася Альона Команда. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 1:1.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 12 тур
13.04.2018 - м.Умань - стадіон Уманьферммаш - 200 глядачів

ПАНТЕРИ (Умань) - ЄДНІСТЬ (Плиски) - 1:1 (1:0)
ГОЛИ: Кривицька 4 - Команда 90+3

ПАНТЕРИ: Рябовіл - Познахірева, Ткачук, Рибалкіна, Моспан, Крючкова, Бойчук (Швед 60), Білокур, Янчук, Кривицька, Серемчук (Мажара 34)
Запасні: Герасименко - Крипніцька, Комарова, Тихонова
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

ЄДНІСТЬ: Фомченко - Ольховська, Бакуринська, Козуб Кр. (Команда 65), Козуб К. (Костенко 50), Корнієвець, Давиденко, Мазурова, Яруш, Кравченко, Постол
Запасні: Кислова - Шульженко, Марщак, Ілліна, Горбач
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

Арбітри: Кваша А. (Київська обл.) - Грушко С. (Київська обл), Даніленко О. (Одеса) - Ястремський Р. (Дельфінове)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Крючкова 63, Білокур 66, Рибалкіна 72, Ткачук 73 - Мазурова 67
ВИЛУЧЕННЯ: Крючкова 90+3 (друге попередження) - немає