2-й тур Вища ліга 18/19: «Злагода-Дніпро-1» Дніпро - «Ладомир» Володимир-Волинський - 4:1

11.08.18  842
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, женский футбол, жіночий чемпіонат, Ладомир, Волинь, Злагода, Дніпро-1, ЖФК, Злагода-Днепр-1
10 серпня стартував другий тур Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. На стадіоні Молодіжного парку в Дніпрі місцева «Злагода-Дніпро-1» приймала «Ладомир» з Володимир-Волинського.
Після першого туру обидві команди набрали по три залікові бали: дніпрянки переграли новачка ліги - "Львів-Янтарочку" 2:1, а ось волиняни десь може для когось і несподівано переграли "Ятрань-Берестівець" - 1:0.

Очна зустріч показала, що наразі в кращих кондиціях на старті сезону перебувають саме дніпрянки. І якщо в першому таймі глядачі не побачили жодного забитого м'яча, то у таймі другому було реалізовано одразу п'ять моментів.

Починаючи з 61 хвилини, коли Ксенія Гриценко відкрила рахунок у матчі, «Злагоду» вже не можливо було зупинити. На 79 хвилині рахунок подвоїла Діана Ковтун. А згодом, майже за хвилину, Влада Пороходніченко та Анастасія Іванова довели рахунок до розгромного 4:0. Гості з Володимир-Волинського відповіли голом престижу у компенсований арбітром час - на 90+1 хвилині відзначалася Тетяна Аполлоніна.

В підсумку - 4:1. «Злагода-Дніпро-1» впевнено розпочинає новий сезон і зі стопроцентними показниками піднімається на вершину турнірної таблиці.

Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 2 тур
10.08.2018 - м.Дніпро - стадіон "Молодіжний парк" - 80 глядачів

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - 4:1 (0:0)
ГОЛИ
: Гриценко 61, Ковтун 79, Пороходніченко 84, Іванова 85 - Аполлоніна 90+1

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1:
Рябовіл - Пороходніченко, Ковтун, Калягіна, Барчан (Іванова 26), Чорна (Сумарокова 83), Музика, Гриценко, Аслаханова (Тепла 85), Немець, Катериніна

Запасні: Митрофанська
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

ЛАДОМИР: Вальчук (Глух 86) - Шайнюк, Кухаренко, Аполлоніна, Кибиш (Кузьмич 56), Гірин, Лєбєдева, Перевізник, Шпак (Каверзіна 59), Кревська, Лемешук
Запасні: Кушнір
Тренер: Олег БОРТНІК

Арбітри: Душеіна М. (Херсон) - Саченко Н. (Слов'янськ), Ольшанська Н. (Слов'янськ) - Попов П. (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Гриценко 37