3-й тур Перша ліга 18/19: «Колос-Мрія» Махнівка - «Карпати» Львів -1:3

16.10.18  1057
Перша ліга, жіночий футбол України, женский футбол, ФФУ, Колос-Мрія, Махнівка, футбол жінки, Карпати Львів, Спортивна Козятинщина
(ffl.org.ua): У рамках 3-го туру чемпіонату Першої ліги України серед жіночих команд футболістки львівських «Карпат» перемогли на виїзді «Колос-Мрію» з Махнівки Вінницької області.

На 19-ій хвилині Романа Буняк, отримавши м'яч у чужій карній зоні, вивела «Карпати» вперед. Однак у другій половині зустрічі господарі відновили рівновагу після штрафного. Але дівчата зі Львова зібралися з силами і переламали хід поєдинку. На 77-ій хвилині влучним ударом відзначилася Юлія Рисак, а тренер-гравець «зелено-білих» Надія Чайка незадовго до фінального свистка поставила масну крапку – 1:3.

Завдяки цій перемозі «левиці» закріпилися на 2-ій сходинці турнірної таблиці. В наступному турі, 28-го жовтня, «карпатівки» прийматимуть на власному полі «Буковинську Надію» з Чернівців.

Огляд матчу

Чемпіонат України серед жіночих команд. Перша ліга. 3 тур
14 жовтня 2018 року - с.Махнівка - стадіон "Колос" - 100 глядачів

«КОЛОС-МРІЯ» (Козятинський р-н) - «КАРПАТИ» (Львів) – 1:3 (0:1)
Голи: Маслянко 64 - Буняк 19, Рисак 77, Чайка 84

КОЛОС: Гаєвська - Бесараб, Сподинюк, Кравчук, Левчишина, Жукова, Куртиніна, Сидоренко (Маслянко 56), Танадайчук (Клепач 68), Дишлюк (Демідова 82)
Запасні: Климчук, Кучинська, Коваленко, Канівець
Тренер: Микола Бабюк

КАРПАТИ: Гудзик - Вишневська, Цурак, Тарасенко, Стеца, Чайка, Рисак, Кожевнікова, Петрусевич (Крив'як 46), Буняк (Різник 46 (Кіщак 87)), Корнійчук (Харатон 30 (Грицак 66))
Запасні: Кудринська, Гудим
Тренер: Надія Чайка

Арбітри: Мамчур Н. (Рівне) - Маринець М. (Житомирська обл.), Матковська М. (Хмельницький) - Мельник Н. (Вінниця)
Спостерігач арбітражу: Король П. (Вінниця)

Попередження: Вишневська 90