9-й тур Вища ліга 17/18: «Ладомир» - «Житлобуд-2» - 0:5

16.10.17  1199
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Житлобуд-2, Ладомир, жінки футбол
15 жовтня, в рамках 9-го туру Чемпіонату України, в гості до «Ладомира» завітали чинні чемпіони країни - футболістки харківського «Житлобуд-2».

Підопічні Наталії Зінченко здобули впевнену перемогу на виїзді 5:0. На 29-й хвилині Тетяна Полюхович чітко реалізувувала пенальті, а за десять хвилин до закінчення першого тайму свій 7 гол у сезоні забила Олена Ходирєва.

Результативний футбол гості продовжили і у другому таймі: на 48-й відзначилася Яна Калініна, на 69-й хвилині результативну атаку завершила Вероніка Андрухів, а крапку у матчі вставновила Анастасія Скориніна - 0:5.

До завершення першого кола «Ладомир» і «Житлобуд-2» проведуть ще по одному матчу. 4 листопада волиняни завітають до Умані, а харківський клуб 19 листопада зіграє з аутсайдером ліги.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 9 тур
15.10.2017 - м.Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 70 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 0:5 (0:2)

ГОЛИ
: Полюхович 29 пен, Ходирєва 35, Калініна 48, Андрухів 69, Скориніна 78

ЛАДОМИР: Глух - Худа, Чайка, Шайнюк, Бубняк, Гірин, Бойчук, Лемешук, Кибиш, Кузьмич (Фок 65), Кревська (Пилипчук 87)
Запасні: Барановська
Тренер: Олег БОРТНІК

ЖИТЛОБУД-2:
Славич - Василюк (Мохнач 66), Подольська, Рижова, Корсун, Ходирєва (Кумеда 54), Полюхович, Дятел (Кравчук 60), Калініна, Андрухів, Скориніна
Запасні: Бондарчук - Томилко, Головач
Тренер: Наталя ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Мамчур Н. (Рівне) - Вдовіна О. (Львів), Чайка І. (Львів) - Секунда С. (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)