«Житлобуд-2» Харків - срібний призер Чемпіонату України 2017/2018

29.05.18  798
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ладомир, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, спорт жінки, ФФУ Вища ліга
У неділю завершився Чемпіонат України 2017/2018. В цей день у домашньому матчі 18-го туру Чемпіонату України «Житлобуд-2» виграв з розгромним рахунком 8:0 у команди «Ладомир» з Волинської області і став срібним призером першості.

У першому таймі чотири рази вразила ворота суперниць капітан команди «Житлобуд-2» Яна Калініна (на 13-й, 29-й, 33-й і 42-й хвилинах).

У другій половині зустрічі гості знову пропустили чотири м'ячі в свої ворота. На 60-й хвилині воротаря волинянок обіграла Віра Дятел, ще через 4 хвилини красивий гол з центру поля забила в правий кут воріт Тетяна Китаєва, на 72-й вдалу атаку нашої команди завершила Вікторія Головач і завершальний (восьмий) м'яч на 86-й хвилині відправила в сітку Яна Калініна.
за матеріалами сайту Житлобуд-2

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 18 тур
27.05.2018 - м.Харків - стадіон Сонячний - 80 глядачів

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - 8:0 (4:0)
ГОЛИ
: Калініна 13,29,33,42,86, Дятел 60, Китаєва 64, Головач 72

ЖИТЛОБУД-2:
Бондарчук - Корсун, Подольська, Рижова, Сірмай (Головач 63), Ходирєва (Полюхович 61), Китаєва, Мохнач (Кумеда 54), Дятел, Андрухів, Калініна.
Запасні: Славич - Тян, Малахова
Тренер: Наталя ЗІНЧЕНКО

ЛАДОМИР: Вальчук (Глух 80) - Бубняк, Кузьмич, Лебедєва, Аполлоніна, Гірин, Пилипчук, Ковб, Кревська, Кибиш (Барановська 68), Лемешук
Тренер: Олег БОРТНІК

Арбітри: Душеіна М. (Херсон) - Голіяк І. (Миколаївська обл.), Крикунова К. (Миколаїв) - Камкодера О. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)