Чемпіонат України WU-17: в Харкові визначилися фіналісти змагань
З 10-12 березня, в Харкові відбулися матчі 4 групи попередного етапу Чемпіонату України серед дівочих команд до 17 років. Участь у змаганнях брали чотири команди: "Луганочка" (Луганська обл), "Кобра" (Луганська обл), Збірні Харківської та Полтавської областей.
Інші матчі попереднього етапу проходять у Львові та Миколаєві. Нагадаємо, що до фінального етапу потрапляють по дві найкращі команди з кожної групи.
Результати матчів
Результати матчів
10 березня
"Луганочка" - "Кобра" - 1:3
Голи: Піроженко (25) - Сєнченкова (46), Мізінова (49), Маркова (59)
Збірна Харківської області - Збірна Полтавської області - 4:1
Голи: Тян (14), Літус (19), Місішин (39), Молодюк (54) - Войтенко (18, автогол)
Голи: Піроженко (25) - Сєнченкова (46), Мізінова (49), Маркова (59)
Збірна Харківської області - Збірна Полтавської області - 4:1
Голи: Тян (14), Літус (19), Місішин (39), Молодюк (54) - Войтенко (18, автогол)
11 березня
Зб. Полтавської обл - "Луганочка" - 4:1
Зб. Полтавської обл - "Луганочка" - 4:1
Голи: Мироненко (1, пен., 60), Рекман (45), Гаврик (53) -
"Кобра" - Зб. Харківської обл - 1:11
Голи: Тян-3, Головіна-2,Савічева-2, Січкаренко-2, Літус О., Городецька А.
12 березня
Зб. Полтавської обл - "Кобра" - 5:0
Зб. Полтавської обл - "Кобра" - 5:0
Голи: Климова (10, пен.), Мироненко (14), Штепура (19), Сененко, (50, 50).
"Луганочка" - Зб. Харківської обл - 1:5
Голи: Малихівна (33) - Шелест (40), Молодюк (29 пен), Паламарчук (автогол 40), Тюхтий (45), Городецька (57)
Підсумкова турнірна таблиця
1. Зб. Харківської області - 9 очок
2. Зб. Полтавської області - 6 очок
3. Кобра (Луганська обл) - 3 очки
4. Луганочка (Луганська обл) - 0 очок
Фінальний етап змагань відбудеться у Калуші (Івано-Франківська область).
1. Зб. Харківської області - 9 очок
2. Зб. Полтавської області - 6 очок
3. Кобра (Луганська обл) - 3 очки
4. Луганочка (Луганська обл) - 0 очок
Фінальний етап змагань відбудеться у Калуші (Івано-Франківська область).
Чемпіонат України WU-17: в Харкові визначилися фіналісти змагань
РІЗНЕ: