10-й тур Вища ліга 17/18: «Легенда-ШВСМ» Чернігів - «Злагода-Дніпро-1» Дніпро - 2:0

24.03.18  1044
чемпіонат України жінки, женский футбол Украины, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Легенда-ШВСМ, Злагода-Дніпро-1
24 березня в Чернігів після зимової перерви повернувся жіночий футбол.
В першому домашньому матчі нового року чернігівська «Легенда-ШВСМ» приймала дніпровську «Злагоду-Дніпро-1». Гра відбулася на чудовому стадіоні "Чернігів-Арена".

Одразу можна сказати, що поєдинок видався важким для обох команд. У першому таймі нагоди для результативного завершення атаки мали як господарі, так і гості. Перший тайм добігав до логічного нічийного завершення, коли на 45-й хвилині остання атака
«Легенди-ШВСМ» призвела до взяття воріт. "Гол у роздягальну" забила Христина Перевізник 1:0.

В піднесеному настрої футболістки з Чернігова розпочали і другий тайм. Доволі швидко вони збільшили свою перевагу - гол на свій рахунок записала Софія Соломаха - 2:0. Цей момент так і залишився останнім результативним у цьому матчі. Незважаючи на всі намагання обох команд, результат на табло так і не змінився. В підсумку, домашня перемога 2:0, і три залікові пункти йдуть в актив підопічним Володимира Кулика.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018
24.03.2018 - м.Чернігів - стадіон "Чернігів Арена" - 200 глядачів

ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 2:0 (1:0)
ГОЛИ: Перевізник 45+1, Соломаха 53

ЛЕГЕНДА: Діхтяр (Лутченко 85) - Деркач, Соломаха, Полухіна, Коча, Лашко, Куніна Н., Перевізник, Лимар (Скидан 76), Семиженко (Салай 46), Михайлюк
Запасні: Говорунова - Гриценок, Шматко, Віхоть
Тренер: Володимир КУЛИК

ЗЛАГОДА:Митрофанська - Ковтун, Калягіна, Яковенко (Сумарокова 83), Підгорна, Гриценко, Пороходніченко (Литвин 73), Аслаханова (Барчан 31), Музика, Немець, Чорна
Запасні: Щеглова - Тараба
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Мамчур Н. (Рівне) - Грушко С. (Київська обл), Резнік А. (Київська обл) - Свинобой М. (Чернігів)
Спостерігач арбітражу: Дідич І. (Київ)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Деркач 37, Салай 67, Перевізник 72 - Чорна 58