13-й тур Вища ліга 17/18: «Злагода-Дніпро-1» - «Житлобуд-2» - 0:6

21.04.18  880
чемпіонат України жінки, Динамо-Арена, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Злагода-Дніпро-1, женский футбол, Жилстрой-2, спорт жінки, ФФУ Вища ліга
У п'ятницю, 20 квітня, в матчі 13-го туру Чемпіонату України «Житлобуд-2» здобув перемогу у виїзному матчі з дніпровською «Злагодою-Дніпро-1» з рахунком 6:0.

Незважаючи на такий великий рахунок, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою гостей - відзначилася Вікторія Головач. Все ж саме цікаве в матчі розгорнулося вже за
п'ятнадцять хвилин до завершення матчу: харків'янки влаштували справжню гольову феєрію, довівши рахунок до 6:0. Авторами голами стали Тетяна Рижова, Яна Калініна, Любов Мохнач, Вероніка Андрухів та Анастасія Скориніна. На останній хвилині "відзначилася" і голкіпер «Житлобуд-2», отримавши вилучення за позбавлення явної гольової можливості. Та цей момент не вплину в на підсумковий результат в матч - перемога гостей з Харкова 6:0.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 13 тур
20.04.2018 - м.Дніпро - стадіон Молодіжний парк - 100 глядачів

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) -ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 0:6 (0:1)
ГОЛИ: Головач 13, Рижова 74, Калініна 75, Мохнач 81, Андрухів 85, Скориніна 90

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1: Свинаренко - Ковтун, Литвин (Тараба 84), Калягіна, Барчан, Яковенко, Підгорна, Аслаханова, Музика, Немець, Іванова
Запасні: Щеглова
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Сірмай (Скориніна 67), Подольська, Рижова, Корсун, Китаєва, Ходирєва (Полюхович 57), Дятел, Головач (Мохнач 77), Андрухів, Калініна
Запасні: Кумеда
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Тагамлик В (Слов'янськ) - Даніленко О. (Одеса), Резнік А. (Київська обл.) - Ніженковський О. (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Барчан 66 - Калініна 57
ВИЛУЧЕННЯ: немає - Бондарчук 90+3