13-й тур Вища ліга 19/20: «Маріупольчанка» Маріуполь - «Єдність» Плиски - 0:11

13.11.19  704
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, жіночий чемпіонат, Жіночий футбол, женский футбол, Єдність, Вища ліга, ЖФК Маріупольчанка, Плиски, ШВСМ
фото fanatoly
Розгромна перемога в Маріуполі: гості не залишили жодних шансів господарям поля. Ще до перерви футболістки «Єдності» відвантажили у ворота дебютанта ліги шість "сухих" м'ячів, тим самим зняв всі питання щодо переможця у матчі. У другому таймі малюнок гри не змінився і представниці з Чернігівщини здобули переконливу перемогу - 11:0.

Повний матч

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 13 тур
02.11.2019. 12.00 - Азовець (Маріуполь) - 200 глядачів.

МАРІУПОЛЬЧАНКА (Маріуполь) - ЄДНІСТЬ (Плиски) - 0:11 (0:6)
ГОЛИ: Скидан 12пен,47,70, Головач 13,22, Вегерич 27,30, Семенюк Ю. 38,69, Маліновська 50,68

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Познохірева Ю. (20), Тєльна О. (76) - не має.

МАРІУПОЛЬЧАНКА: Гараніна І. - Винокурова Я., Тєльна О., Познохірева Ю. (Лиха К., 25) (Курдюк А., 52), Кошева О., Галак О., Ярецька В., Лашко Л., Кайдаловська А., Музика В., Немець А. (Барчан М., 55).
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Кулаковська Каріна Леонідівна

ЄДНІСТЬ: Славич І. - Полухіна П., Вороніна А., Горбач В. (Постол В., 46), Давиденко А. (Козуб К., 59), Скидан А., Ольховська В., Маліновська О., Головач В., Семенюк Ю., Вегерич Н. (Мазурова В., 65).
Запасні: Говорунова К., Ковб М., Галан(Собчішин) Н., Погрібняк М..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бабор Олександр Вікторович

Арбітри: Тагамлик Вероніка (Слов'янськ) - Лушинський Віталій (Слов'янськ), Роман Артем (Слов'янськ) - Мовчан Олександр (Маріуполь).