3-й тур Перша ліга 17/18: «Маріупольчанка» - «Луганочка-Спартак» - 8:1

17.10.17  1075
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Луганочка-Спартак, Маріупольчанка ФК
Жіноча футбольна команда «Маріупольчанка» здобула чергову перемогу у Чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд Першої Ліги сезону 2017/2018 років. У неділю, 15 жовтня, господарі поля перемогли гостей з Луганщини - «Луганочку-Спартак» з рахунком 8:1.

Матч пройшов на стадіоні "Західний" у Маріуполі. Достатньо досвідчені футболістки
«Маріупольчанки» з перших хвилин заволоділи ініциативою в матчі, і вже на 13 хвилині зустрічі рахунок був відкритий - відзначилася Анастасія Кродожан. Невдовзі рахунок збільшився до 2:0. Результативну атаку азовців завершила Ірина Щербаньова.
Молоді та амбіційні футболістки
«Луганочки-Спартак» не опускали рук і продовжували боротьбу з іменитими суперницями. Саме одна з легенд жіночого футболу Світлана Фрішко суттєво вплинула на підсумковий результат своєї команди, влаштувавши гольову феєрію - оформивши «покер». До завершення матчу маріупольчанки, завдяки Яні Винокуровій та Катерині Ішутіній довели рахунок до розгромного - 8:0.
Та треба віддати належне і представникам Луганщини, які продемонстрували характер і все ж забили гол престижу. На 78 хвилині мяч забила Римма Божко, встановивши підсумковий рахунок в матчі - 8:1 на користь
ЖФК «Маріупольчанка».

Чемпіонат України серед жіночих команд Першої ліги. 3-й тур
15 жовтня 2017 р. - м.Маріуполь - стадіон "Західний”.
"МАРІУПОЛЬЧАНКА" (Маріуполь) – "ЛУГАНОЧКА-СПАРТАК” (Луганська обл.) – 8:1 (3:0)
Голи: Крадожон 13, Щербаньова 20, Фрішко 30,46,47,83, Винокурова 62, Ішутіна 77 - Божко 78