9-й тур Вища ліга 19/20: «Єдність» Плиски - «ЕМС-Поділля» Вінниця - 3:0

23.09.19  870
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, жіночий чемпіонат, ЖФК, женский футбол, Восход Стара Маячка, жіночий футбол, Вища ліга, Єдність-ШВСМ
«Єдність» обходить конкурентів: матч в Чернігові закривав програму 9-го туру на цьому тижні. В гості до команди з Плисок завітали дебютанти ліги - футболістки «ЕМС-Поділля» Вінниця.

Звітний поєдинок господарі поля розпочали дуже активно і вже на 5 хвилині, зусиллями Світлани Когут, рахунок був відкритий. Та незважаючи на такий жвавий старт, до наступного взяття воріт команди очікували більше години. Більше того, протягом однієї хвилини «Єдність» зуміла дві засмутити голкіпера вінничанок - дублем відзначилася Надія Вегерич.

Перемога 3:0, яка дозволила футболістам з Чернігівщини увірватися до трійки лідерів чемпіонату.
Повний матч

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 9 тур
23.09.2019 - м.Чернігів - "Чернігів-Арена" - 50 глядачів.
ЄДНІСТЬ (Плиски) - ЕМС-ПОДІЛЛЯ (Вінниця) - 3:0 (1:0)
ГОЛИ: Когут 5, Вегерич 74,75

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Скидан 51, Полухіна 82 - Христюк 70

ЄДНІСТЬ: Говорунова - Полухіна, Вороніна, Ольховська, Галан, Скидан, Маліновська, Когут (Погребняк 83), Давиденко (Мазурова 86), Головач (Семенюк 62), Вегерич
Запасні: Славич - Горбач, Ковб, Постол
Тренер: БАБОР Олександр

ЕМС-ПОДІЛЛЯ: Дуднік - Бордюг, Куп'як, Левчук (Кожокар 71), Борисюк, Філатова (Руденко 63), Чурікова, Мельник, Христюк, Смеречинська, Викалюк (Салля 84)
Запасні: Темник, Яськова
Тренер: ДУДНІК Олександр

Арбітри: Усова Катерина (Київ) - Грушко Світлана (Київська обл.), Резнік Анастасія (Київська обл.) - Щербатенко Ярослав (Чернігів).
Спостерігач арбітражу: Заяць Олексій (Кропивницький).